سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای به تازگی تصمیم گرفته‌اند تا تغییراتی قابل توجه را در زمینه انتشار موسیقی‌های ارائه شده در آن اعمال کنند.

بر اساس این تغییرات، مجوز انتشار موسیقی‌ها از این پس به صورت مستقیم توسط خود هنرمندان و یا مدیر برنامه‌های آن‌ها انجام می‌شود. این کار باعث می‌شود تا واسطه‌هایی که تا به امروز برای ارائه موسیقی‌های ساخته شده توسط هنرمندان در سرویس اسپاتیفای درآمد زایی می‌کردند، حذف شوند.

این گزارش توسط وب سایت Recode منتشر شده است که طی آن مشخص شده است که اسپاتیفای تصمیم دارد تا فرایند ارسال مجوز پخش موسیقی‌ها را به صورت مستقیم در اختیار هنرمندان قرار دهد. این دسترسی تنها به هنرمندان داده نمی‌شود، بلکه مدیر برنامه‌ها آن‌ها نیز قابل انجام است.

تا پیش از این، بسیاری از شرکت‌ها و استودیوهای ضبط و پخش موسیقی اقدام به عرضه چنین کاری می‌کردند و از این طریق از اسپاتیفای درآمد زایی می‌کردند. البته این اقدام با ماهیت اسپاتیفای در تداخل است؛ چرا که اسپاتیفای به خودی خود یک سرویس پخش کننده آثار به حساب میاید.

اسپاتیفای به صورت معمول، بر اساس تعداد پخش‌های هر آهنگ توسط کاربران، به هنرمندان و آپلود کننده آن‌ها پول پرداخت می‌کند. این در حالی است که بسیاری از افراد سودجو، با آپلود موسیقی هنرمندان دیگر در اسپاتیفای برای کسب درآمد استفاده می‌کردند.

اسپاتیفای یک سرویس فریمیوم است و اصلی‌ترین رقیب سرویس اپل موزیک است که با ارائه محتوای رایگان به کاربران و پخش تبلیغات درآمد زایی می‌کند. در عین حال این سرویس با فروش حساب‌های کاربری پریمیوم نیز درآمد قابل توجهی دارد که باعث شده تا فرایند فروش این کمپانی در سراسر جهان شروع شود. استفاده پریمیوم از اسپاتیفای به صورت ماهانه برابر 10 دلار است و کاربران با خرید گیفت کارت می‌توانند از قابلیت‌های این حساب کاربری استفاده کنند.

برای خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای به این لینک مراجعه کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location