سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اخیراً شایعات زیادی در مورد تلاش اپل برای تعبیه لنز سوم در آیفون‌ها منتشر شده است. برخی از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که اپل تا سال 2019 این قابلیت را به آیفون‌های پرچم‌دار میاورد.

اما در حالا، Gordon Kelly نویسنده مجله Forbes با استناد به ادعای برخی از منابع آگاه اعلام کرده که این شایعات، سو تفاهمی بیش نیستند. شایعات منتشر شده بر این ادعا هستند که اپل تصمیم دارد تا دوربین پشتی آنچه امروزه با عنوان آیفون ایکس پلاس شناخته می‌شود را به همراه سه لنز مجزا تولید کند. این مسئله در نهایت باعث شده تا بسیاری از طراحان، تصاویری مفهومی از یک آیفون جدید را با شکل شمایل هواوی P20 پرده برداشته بودند.

Gordon Kelly ادعا می‌کند که اپل هرگز در تولید آیفون‌های خود از شرکت‌های دیگر تقلید نمی‌کند و به همین دلیل این کمپانی از نوع چینش لنزهای P20 که توسط هواوی به کار رفته است، برای تولید آیفون‌ها استفاده نخواهد کرد. بلکه اپل احتمالاً از یک طراحی و چنینش دیگر برای لنز سوم در آیفون‌ها بهره خواهد برد.

وی همچنین پیش بینی‌هایی را در زمینه تعبیه لنز سوم به صورت داخلی در لنز اصلی را نیز مطرح کرده است که در صورت استفاده از چینش، ظاهر بدنه پشتی آیفون‌های آینده همانند آیفون ایکس باقی می‌ماند و تنها تغییر ارائه شده در این تلفن‌های هوشمند شامل بهبود کیفیت دوربین برای عکس برداری و تشخیص عمق برای پردازش‌های مبتنی بر واقعیت افزوده خواهد بود.

نویسنده مجله Forbes در انتها اعلام کرده که این اطلاعات را از طریق یکی از تولید کنندگان محصولات جانبی آیفون‌ها در چین به دست آورده است و طی آن ادعا کرده است که اپل تصمیمی به تغییر طراحی صنعتی آیفون‌ها تا پایان سال 2019 ندارد و آیفون‌های پرچم‌دار امسال و سال آینده با همان ظاهر آیفون ایکس تولید می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location