سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال آینده، امکان اجرای اپلیکیشن‌های ای او اس را در مک او اس بیاورد.

کریگ فدریگی، مدیر ارشد بخش نرم افزار شرکت اپل در جریان رویداد WWDC 2018، ضمن رونمایی از مک او اس 10.14، اعلام کرد که توسعه دهندگان در آینده نزدیک، امکان اجرای اپلیکیشن‌های آی او اس را در مک او اس خواهند داشت. توسعه دهندگان از طریق این قابلیت می‌توانند رابط کاربری اپلیکیشن‌های خود را پیش از عرضه و اپ استور، در کامپیوترهای مک تست کنند.

فدریگی اعلام کرده که امکان اجرای اپلیکیشن‌ها به صورت کراس پلتفرم، به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تافریم ورک UIKit آی او اس را به صورت مستقیم در مک او اس و در کنار AppKit اجرا کنند و از اجرای صحیح اپلیکیشن‌های خود مطمئن شوند. این قابلیت برای توسعه دهندگانی که تصمیم به ارائه اپلیکیشن‌های سازگار با تمامی پلتفرم‌ها را دارند، بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود.

مدیر ارشد بخش نرم افزار اپل همچنین به شایعات در مورد یکسان کردن دو سیستم عامل آی او اس و مک او اس پاسخ داد و اعلام کرد که اپل علاقه ویژه‌ای به مک دارد و تصمیمی برای ادغام آن با ای او اس ندارد. این در حالی است که شایعاتی که از سال گذشته منتشر شده بودند، با اتکا بر این مسئله که تعداد کاربران آی او اس بیشتر از سیستم عامل اختصاصی کامپیوترهای مک هستند، ادعاهایی را در زمینه تلاش اپل برای ادغام مک او اس با آی او اس را مطرح می‌کردند.

این ادعاها بارها توسط تیم کوک، مدیر عامل اجرایی کمپانی اپل رد شده بود. اما حالا این کمپانی اعلام کرده که با ارائه امکان اجرای اپلیکیشن‌های آی او اس در مک، تصمیمی به ادغام دو سیستم عامل ندارد و این قابلیت تنها برای توسعه دهندگان ارائه خواهد شد و کاربران عادی امکان استفاده از آن را نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location