سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بر اساس پیش بینی‌های اخیر منتشر شده، اپل تصمیم دارد تا رابط کاربری دکمه‌های نسل آینده اپل واچ را تغییر دهد.

طبق گزارش جدید Fast Company، نسل‌های آینده اپل واچ با دیجیتال کراون (Digital Crown) ثابت و غیر متحرک آماده عرضه خواهند شد. دیجیتال کراون در این ساعت‌های هوشمند قرار است دیگر حالت چرخشی نداشته باشند و به جای آن از Taptic Engine استفاده کند.

Fast Company ادعا کرده که این اطلاعات را از طریق یکی از منابع آگاه در داخل شرکت اپل به دست آورده است. بر اساس این ادعا، اپل تصمیم دارد تا رابط کاربری دکمه‌ای و چرخشی دیجیتال کراون را حذف کرده و به جای آن از رابط اسکرول فیزیکی در نسل‌های آینده اپل واچ استفاده کند.

گفتنی است که Taptic Engine تا پیش از این توسط اپل در تولید ایرپادهای بی‌سیم مورد استفاده قرار گرفته بود و کاربران از طریق ضربه‌های متوالی می‌توانستند، کارهایی نظیر تغییر فرایند پخش موسیقی، فراخوانی سیری و همچنین وصل و قطع تماس صوتی را انجام دهند.

ارائه این قابلیت در اپل واچ‌ها باعث می‌شود تا روند استفاده و انجام کارها از طریق اپل واچ سریع‌تر شود و کاربران بتوانند با استفاده از آن، کارها را به صورت دقیق‌تری انجام دهند.

اپل در حقیقت تصمیم دارد تا تمامی رابط‌های سنتی و قدیمی را در دستگاه‌های خود حذف کند. تا پیش از این، شرکت اپل در تولید آیفون 7 رابط کاربری دکمه هوم را به حالت لمسی تغییر داده بود و حالا با حذف رابط چرخشی دیجیتال کراون در اپل واچ‌ها، امکان استفاده و بهره‌وری مدرن را به این ساعت هوشمند خواهد آورد.

بر اساس ادعای برخی از تحلیل گران، در صورت حقیقت داشتن این ادعای Fast Company شرکت اپل نهایتاً اپل واچ‌های مجهز به رابط لمسی غیر چرخشی مبتنی بر Taptic Engine را تا پایان سال 2019 میلادی آماده تولید و عرضه خواهد کرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location