سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل تصمیم دارد تا با گسترش و توسعه هر چه بیشتر اپل مپس، امکان قرار دادن نقشه‌ها را در وب سایت‌های مختلف محیا کند.

اپل در جریان WWDC 2018 از یک API جدید برای توسعه دهندگان و طراحان وب رونمایی کرد که از طریق آن می‌توان نقشه مکان‌های مختلف را از طریق اپل مپس در وب سایت‌های گوناگون ارائه داد. این قابلیت باعث می‌شود تا استفاده از اپل مپس در برابر سرویس‌های رقیب نظیر گوگل مپس و نقشه مایکروسافت بینگ افزایش پیدا کند.

تا پیش از این، اپل نقشه اختصاصی خود را در وب سایت‌ها و سرویس‌های رسمی خود نظیر iCloud.com ارائه داده بود. اما حالا توسعه دهندگان متفرقه که روی طراحی دیگر وب سایت‌ها کار می‌کنند نیز خواهند توانست از اپل مپس برای نشان دادن مکانی خاص استفاده کنند.

اپل اعلام کرده که اپل مپس تعبیه شده در وب سایت‌های مختلف، امکان پشتیبانی از تمامی پلتفرم‌ها را دارد و از طریق آن کاربران دستگاه‌های دسکتاپ و همراه می‌توانند با رابط‌های کاربری مختلف از آن استفاده کنند. اپل مپس در وب سایت‌ها، امکان زوم کردن با انگشت روی نمایشگر لمسی و یا اسکرول کردن با ماوس را خواهد داشت و به طور کامل با تمامی دستگاه‌های تولید شده توسط این کمپانی سازگار خواهد بود. در کنار قابلیت‌های یاد شده، اپل تصمیم دارد تا قابلیت Street View را نیز در این گسترش دهد تا صاحبان وب سایت‌ها و کسب و کارها بتوانند اطلاعات بهتری از محل کار خود را از طریق آن به کاربران نشان دهند.

گفتنی است، اپل تصمیم دارد تا با ارائه این قابلیت، رقابت جدیدی را با سرویس نقشه و مسیریابی گوگل و مایکروسافت شروع کند. تا به امروز بسیاری از وب سایت‌ها از سرویس نقشه گوگل برای نشان دادن مکان‌های خاص استفاده می‌کنند. این در حالی است که اپل با ارائه این قابلیت تصمیم دارد تا حداقل وب سایت‌هایی که اکثر جمعیت کاربران آن از دستگاه‌های شرکت اپل استفاده می‌کنند را مجهز به سرویس نقشه و مسیریابی خود مجهز کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location