سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 مایکروسافت روز گذشته در جریان E3 2018 علاوه بر معرفی Gears 5 از دو عنوان فرعی این بازی، با نام‌های Gears Tactics و Gears Pop برای کامپیوترهای ویندوزی و دستگاه‌های همراه نیز رونمایی کرد.

بر اساس ادعای Rod Fergusson یکی از گردانندگان پروژه توسعه سری بازی‌های Gears of War مایکروسافت تصمیم دارد تا نسخه‌های آینده این بازی را با شباهت هر چه بیشتر به سری Halo توسعه دهد.

مایکروسافت روز گذشته، در جریان کنفرانس E3 2018 رویداد جدید خود در زمینه بازی‌ها و کنسول ایکس باکس را برگزار کرد. در این رویداد، مهم‌ترین مسئله‌ای که باعث شگفتی بسیاری از گیمرها شد، رونمایی از نسخه جدید سری بازی‌های Gears of War با عنوان Gears 5 در کنار یک بازی استراتژی دیگر به نام Gears Tactics برای پی سی و یک عنوان بازی دیگر برای دستگاه‌های همراه بود.

بدون شک Gears 5 قدم مهمی برای ایجاد تحول در بازی‌های اختصاصی ایکس باکس به حساب میاید؛ اما مهم‌ترین سؤال این است که مایکروسافت چرا از عناوین فرعی مربوط به این بازی در دستگاه‌های دیگر رونمایی کرده است. Rod Fergusson در حاشیه رویداد دیروز مایکروسافت در مورد این زمینه توضیح داده است. وی اعلام کرده که مایکروسافت تصمیم دارد تا با ارائه تجربه متفاوت از بازی‌های اختصاصی خود در دستگاه‌های دیگر، تمایل کاربران برای خرید عناوین اختصاصی و کنسول ایکس باکس را افزایش دهد.

بدون شک، مهم‌ترین ضعف مایکروسافت و کنسول بازی اختصاصی این کمپانی در زمینه توسعه بازی‌های اختصاصی خلاصه می‌شود. شرکت‌های رقیب نظیر سونی و نینتندو با توسعه عناوینی اختصاصی و قدرتمند، همچون Uncharted، Last of us و Legend of Zelda از همین حالا توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده‌اند. این در حالی است که مایکروسافت با توسعه عناوین بازی اختصاصی خود شامل Minecraft، Halo، Forza و Gears تا به امروز نتوانسته موفقیتی مشابه با رقبای خود را کسب کند.

در این میان، برخی از تحلیل گران ادعا کرده‌اند که ارائه تجربه Gears 5 در پلتفرم‌های دیگر باعث می‌شود تا این سری بازی‌ها سرنوشتی مشابه با سری عناوین Halo پیدا کنند و میزان فروش بازیهای اختصاصی ایکس باکس را افزایش دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location