سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از قابلیت‌هایی که اپل در جریان معرفی آی او اس 12 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان حرفی از آن به میان نیاورد، امکان تبدیل ایرپادهای بی‌سیم به سمعک بوده است.

قابلیت یاد شده که به تازگی توسط وب سایت TechCrunch از بررسی نسخه‌های بتای آی او اس 12 یافت شده است، به کاربرانی که در زمینه شنیدن صداهای اطراف مشکل دارند، کمک می‌کند تا صداها را با شدت بیشتری دریافت کنند. این قابلیت در بخش Accessibility آی او اس 12 گنجانده شده است و کاربران آیفون‌ها که از ایرپادهای بی‌سیم استفاده می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به این بخش در تنظیمات اصلی آیفون، Live Listen را فعال کرده تا از آن استفاده کنند.

مکانیزم کارکرد Live Listen بسیار ساده است و ایرپادهای بی‌سیم از طریق آن، به‌ صورت مداوم صداهای دریافتی از محیط اطراف توسط میکروفون را با شدت بلندتری به گوش کاربران می‌رسانند.

اپل در طراحی سخت افزاری ایرپادها تلاش کرده تا قرار دادن آن‌ها در گوش به طور هم‌زمان باعث حذف صداهای محیط اطراف نشده، و در عین حال محتوای صوتی پخش شده، کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. به همین دلیل، قرار دادن ایرپادها در گوش مزاحمتی برای شنیدن صداهای اطراف ایجاد نمی‌کند.

با این حال این قابلیت جدید باعث می‌شود تا افرادی که در زمینه شنیدن صداهای مختلف اطراف مشکل دارند، بدون استفاده از سمعک صدای محیط اطراف را گوش کنند. در حقیقت اپل با ارائه این قابلیت تصمیم دارد تا ایرپادهای بی‌سیم را مجهز به کاربرد سمعک کند تا کاربران با استفاده از این دستگاه هوشمند، علاوه بر لذت بردن از موسیقی و تماس صوتی به‌ صورت آزادانه، از آن به عنوان یک محصول سلامتی نیز استفاده کنند. Live Listen در کنار این مسئله که عمر باتری ایرپادها به طرز قابل توجهی بالا است، باعث می‌شود تا کاربری این محصول به عنوان یک محصول سلامتی هوشمند، کاملاً توجیه پذیر باشد.

ایرپاد هندزفری بلوتوث اپل 2,279,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 2,179,000 تومان خرید
محافظ چرمی کیس ایرپاد 99,000 تومان-10% تخفیف ویژه 89,100 تومان خرید
 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location