سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

یکی از مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در آی او اس 12، امکان پشتیبانی کامل از صدای Dolby Atmos در اپل تی وی 4K است.

تی وی او اس 12 به عنوان نسخه جدید سیستم عامل اختصاصی ست آپ باکس دیجیتالی اپل تی وی، به تازگی و در جریان کنفرانس WWDC 2018 رونمایی شده است. تغییرات ارائه شده در این نسخه، شامل ارائه امکان پشتیبانی از Dolby Atmos است. بر همین اساس، فروشگاه اینترنتی آیتیونز نیز در آینده نزدیک، فیلم‌ها و محتوای مختلف ویدیویی را با پشتیبانی از آن ارائه خواهد کرد.

اپل همچنین در جریان معرفی تی وی او اس 12 اعلام کرده که برای ارائه محتویات تلویزیونی بیشتری، با شرکت‌ها و شبکه‌های مختلف تلویزیونی در کشورهای مختلف همکاری کرده است و قرار است در آینده نزدیک، کاربران این ست آپ باکس دیجیتالی قادر به تماشای محتوای تلویزیونی کشور خود از طریق اینترنت باشند.

علاوه بر قابلیت‌های فوق، اپل در توسعه تی وی او اس 12 اسکرین سیورها را دستخوش تغییرات قابل توجهی کرده است که بر اساس آن، کاربران از این پس می‌توانند مکان دقیق اسکرین سیورهای ضبط شده را مشاهده کنند. اسکرین سیورهای ارائه شده در تی وی او اس، از تصویر هوایی ضبط شده از طریق پهپاد استفاده کرده است.اپل همچنین برای بهبود کیفیت این اسکرین سیورها با سازمان هوایی ناسا نیز همکاری کرده است. بر همین اساس، تی وی او اس 12 از این پس مجهز به مجموعه‌ای از تصاویر کره زمینه است که از طریق ایستگاه فضایی بین‌المللی برداشت شده است.

نسخه بتای تی وی او اس 12، از همین حالا برای توسعه دهندگان ارائه شده است. این سیستم عامل همانند تمامی نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های اپل قرار است پس از انجام مراحل تست و بررسی توسط توسعه دهندگان، نهایتاً تا پاییز امسال برای عموم کاربران اپل تی وی آماده عرضه و نصب شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location