سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال، شرکت اپل در کنار آی او اس 12، از یک قابلیت جدید نیز در پیام رسان فیس تایم رونمایی کرده است.

فیس تایم در سیستم عامل آی او اس 12 مجهز به قابلیت پشتیبانی از چت گروهی تا 32 نفر شده است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت گروهی و تصویری با یک دیگر تماس بگیرند. در این میان، اپل علاوه بر پشتیبانی از 32 کاربر به صورت هم‌زمان، امکان استفاده از استیکرها و انیموجی‌های جدید را به کاربران داده است.

نسخه جدید فیس تایم در آی او اس 12 همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا تماس‌های تصویری منحصر به فردی را ایجاد کنند و از طریق انیموجی‌ها و مموجی‌ها اتمسفر جذاب‌تر و فانتزی‌تری را به تماس‌های تصویری خود بیاورند.

البته باید توجه داشت که قابلیت استفاده از انیموجی‌ها و مموجی‌ها، فعلاً مختص به آیفون ایکس است و کاربران دیگر مدل‌های آیفون و همچنین آیپدها قادر به استفاده از آن نیستند. اما اپل تصمیم دارد تا هم‌زمان با عرضه نسخه عمومی آی او اس 12، از سه مدل جدید آیفون نیز در پاییز رونمایی کند و این امکان را برای تمامی آیفون‌های جدید که در سال 2018 رونمایی میشوند، ارائه دهند. در حقیقت تمامی آیفون‌هایی که مجهز به دوربین ترودپت و فیس آیدی باشند، امکان استفاده از این قابلیت‌ها را خواهند داشت.

امکان بر قراری تماس تصویری به صورت گروهی در فیس تایم می‌تواند نشانه‌ای از اقدامات رقابت جویانه اپل در برابر پیام رسان‌هایی نظیر اسکایپ به حساب آید. تا پیش از این، بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌های تجاری از پیام رسان اسکایپ برای برقراری ویدیو کنفرانس‌ها استفاده می‌کردند، اما حالا اپل امید دارد تا با ارائه قابلیت‌های جدید در فیس تایم و پشتیبانی از آن در تمامی دستگاه‌های خود به صورت پیش‌فرض، محبوبیت این پیام رسان را نسبت به اسکایپ افزایش دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location