سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 یکی از قابلیت‌های جالبی که اپل در جریان معرفی آی او اس 12 از آن رونمایی کرد، مموجی‌های ارائه شده برای آیفون ایکس است.

مموجی‌ها در حقیقت نسل جدید و پیشرفته انیموجی‌ها هستند که از طرف اپل در آی او اس 12 رونمایی شده است. این تصاویر در حقیقت کارکردی مشابه با انیموجی دارند؛ با این تفاوت که کاربران می‌توانند از طریق آن تصاویر متحرک اختصاصی خود را تولید کنند.
در آی او اس 12 و در بخش انیموجی‌ها کاربران می‌توانند با سوایپ کردن به سمت راست و انتخاب گزینه Add تصاویر و شخصیت‌های خود را بسازند و از طریق آن انیموجی‌های متحرک را بر اساس صورت خودشان طراحی کنند. جالب اینجا است که این قابلیت دست کاربران را به طور کامل در زمینه تولید تصاویر مختلف باز می‌گذارد و به همین دلیل مموجی‌های تولید شده، می‌توانند بر اساس رنگ پوست، حالت صورت، رنگ چشم و فاکتورهای دیگر صورت تغییر داده شوند.
به طور کل، مموجی‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا تصویر چهره خود را صرف مدت زمانی بسیار کم و به صورت سه بعدی بسازند و از آن‌ها برای برقراری ارتباط با دیگر افراد استفاده کنند. روند استفاده از این مِموجی دقیقاً مانند ایموجی‌ها است و کاربران می‌توانند از طریق آن‌ها کلیپ‌های ویدیوی مختلفی را تولید کنند. علاوه بر این، کاربران با استفاده از این تصاویر متحرک می‌توانند به تماس‌های تصویری خود، حالت فانتزی بهتری بدهند.
مموجی‌ها در حقیقت مهم‌ترین تلاش اپل برای رقابت با ایموجی‌های واقعیت افزوده سامسونگ هستند که در گلکسی اس 9 ارائه شده است. تا پیش از این، سامسونگ در جریان معرفی گلکسی اس 9 اعلام کرده بود که مزیت اصلی AR Emojiها در مقایسه با انیموجی‌های اپل، ارائه گزینه‌ها و آپشن‌های بیشتر بوده است. اما حالا اپل با ارائه مِموجی‌ها، علاوه بر ارائه قابلیت‌های مشابه، امکان ساخت تصاویر متحرک با تغییرات سه بعدی صورت را نیز داده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location