سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 دو سال پیش شرکت اپل در جریان معرفی قابلیت‌های اپل واچ اعلام کرد که این محصول در آینده نزدیک، قادر به ردیابی و اندازه گیری تمامی فاکتورهای سلامتی خواهد بود.

اما حالا به نظر می‌رسد که اپل تصمیم دارد تا محصولی جدید را برای اندازه گیری فاکتورهای سلامتی تولید و عرضه کند که این محصول، آنچه امروزه با عنوان اپل واچ شناخته می‌شود، نخواهد بود و با نامی متفاوت آماده تولید و عرضه خواهد شد. به تازگی اطلاعاتی از یکی از پتنت‌های به ثبت رسیده شرکت اپل منتشر شده است که طی آن این کمپانی در مورد یک پوشیدنی هوشمند با قابلیت اندازه گیری فشار خون افراد سخن به میان آورده است.

این دستگاه می‌تواند با استفاده از سنسورهای حرکتی و تشخیصی مختلف، فشار خون کاربر را در تمامی شرایط اندازه گیری کند. البته اپل در توضیح این محصول، هیچ ادعایی از فاکتورهای مشخصه اپل واچ، نظیر پشتیبانی از سیستم اتصال بلوتوث و یا تجهیز به نمایشگر لمسی به میان نیاورده است و به همین دلیل، بسیاری از افراد بر این باور هستند که محصول یاد شده، به عنوان یک پوشیدنی هوشمندِ جدا از برند اپل واچ آماده عرضه خواهد شد.

در حقیقت قابلیت‌های توضیح داده شده در مورد این محصول، بسیار مشابه دیگر دستگاه‌های اندازه گیری فشار خون است که امروزه در مراکز درمانی، توسط پزشک‌ها و پرستاران مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این پتنت اپل حتی از وجود کیسه‌های هوای مشابه با دیگر دستگاه‌های اندازه گیری فشار خون صحبت کرده است که تعبیه آن‌ها در اپل واچ‌های امروزی، دور از ذهن به نظر می‌رسد.

با وجود این تفاسیر، به صورت قطعی نمی‌توان مطمئن بود که اپل خصوصیات و قابلیت‌های توضیح داده شده در این پتنت را برای تولید دستگاه دیگری استفاده می‌کند و یا با استفاده از ترفندهایی خاص آن‌ها را در ابعاد اپل واچ‌های امروز می‌گنجاند. با توجه به این سؤال‌های بی‌پاسخ، باید منتظر بود و دید که آینده پوشیدنی‌های هوشمند این کمپانی به چه سمت و سویی خواهد رفت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location