offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

در بررسی‌های انجام شده از کدهای داخلی آی او اس 12، مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا زمان عرضه نهایی این سیستم عامل، از یک آیپد با قابلیت پشتیبانی از فیس آیدی، به همراه رابط کاربری ویژه رونمایی کند.

Guilherme Rambo یکی از افشاگران اطلاعات مربوط به محصولات آینده اپل که از سال گذشته با بررسی کدهای داخلی نسخه Golden Master آی او اس 11 معروف شده بود، به تازگی اعلام کرده که اپل در کدهای آی او اس 12، امکان پشتیبانی از فیس آیدی در یک آیپد را ارائه داده است.

Guilherme Rambo همچنین ادعا کرده که اپل رابط کاربری مناسب برای این محصول را نیز آماده کرده است و از آن اسکرین شات نیز گرفته است. بر اساس اسکرین شات گرفته شده، می‌توان مطمئن بود که تمامی خصوصیات ارائه شده در آیپدهای 2018 به‌احتمال زیاد با آیفون ایکس یکسان است. وی همچنین اعلام کرده که رابط کاربری با آیپد مجهز به فیس آیدی به‌طور کامل مشابه با آیفون ایکس خواهد بود.

بر اساس این ادعا، می‌توان مطمئن بود که اپل امسال و احتمالاً تا فصل پاییز، در کنار معرفی سه آیفون جدید، حداقل از یک مدل آیپد با قابلیت پشتیبانی از فیس آیدی نیز رونمایی می‌کند. بر اساس پیش بینی‌ها، اپل تصمیم دارد تا این قابلیت را تنها در سری آیپد پرو عرضه کند و فیس آیدی برای آیپدهای غیر پرو عرضه نخواهد شد.

اپل به تازگی اولین نسخه بتای آی او اس 12 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. به همین دلیل بسیاری از قابلیت‌های پنهان این سیستم عامل، به صورت تدریجی و از طریق بررسی‌های انجام شده توسط توسعه دهندگان فاش می‌شوند. اطلاعات یاد شده به‌احتمال زیاد تنها شایعات در مورد محصولات سخت افزاری امسال اپل نباشند و در آینده نزدیک،احتمالاً شاهد انتشار اطلاعات دقیق‌تری از محصولات جدید اپل نظیر آیپدها، آیفون‌ها و سری 2018 کامپیوترهای مک باشیم. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location