سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در توسعه آی او اس 12 به کاربران آیفون ایکس و دیگر تلفن‌های هوشمندی که در آینده به فیس آیدی مجهز می‌شوند، امکان تنظیم دو چهره به صورت هم‌زمان را داده است.

در بررسی‌های انجام شده توسط وب سایت 9to5mac مشخص شده است که اپل به درخواست بسیاری از کاربران آیفون ایکس پاسخ داده است و در توسعه آی او اس 12 به آن‌ها امکان ثبت دو چهره را برای باز کردن قفل آیفون از طریق فیس آیدی را داده است.

اپل در تنظیمات آی او اس 12 قسمتی خاص و منحصر به فرد را برای تنظیم چهره دوم در نظر گرفته است و کاربران از طریق آن می‌توانند چهره یک فرد مورد اعتماد خود را روی آیفون تنظیم کنند. تا پیش از این، بسیاری از کاربران آیفون ایکس درخواست ارائه چنین قابلیتی را از اپل کرده بودند. در حقیقت کاربران آیفون‌ها با عرضه تاچ آیدی، به استفاده چند نفره از آیفون عادت کرده بودند و همین مسئله باعث شد تا اپل این قابلیت را در آی او اس 12 نیز به کاربران آیفون ایکس ارائه دهد.

از آنجایی که آی او اس 12 فعلاً در مرحله تست و عرضه نسخه‌های بتا قرار دارد، امکان استفاده از چهره دو نفر برای فیس آیدی یک آیفون ایکس وجود نخواهد داشت و استفاده از فیس آیدی تا پاییز امسال محدود به چهره یک نفر خواهد بود.

9to5mac همچنین ادعا کرده که در بررسی‌های انجام شده از کدهای مندرج در نسخه بتای آی او اس 12 به اطلاعاتی مبنی بر ارائه یک آیپد با سیستم احراز هویت بیومتریک فیس آیدی دسترسی پیدا کرده است. این ادعا در حالی منتشر شده است که بسیاری از تحلیلگران تا پیش از این نیز پیش بینی‌هایی را در مورد عرضه آیپد مجهز به فیس آیدی مطرح کرده بودند؛ اما حالا وجود چنین محصولی در کدهای داخلی آی او اس 12 تائید شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location