سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در کنار آی او اس 12 در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال معرفی شد، شامل قابلیت دسته بندی نوتیفیکیشن‌ها در آیفون و آیپد می‌شود.

تا پیش از این، قابلیت یاد شده بارها توسط کاربران و توسعه دهندگان مختلف از اپل درخواست شده بود. کاربران آی او اس 11 به قبل زمانی که نوتیفیکیشن‌های مختلفی را دریافت می‌کنند، آن‌ها را به صورت جداگانه در نوار اعلان‌ها مشاهده می‌کنند که این کار باعث می‌شود تا جلب توجه به آن‌ها افزایش بیشتری پیدا کند که به خودی خود باعث افزایش استرس در هنگام استفاده روزمره از آیفون‌ها می‌شود.

اما حالا قابلیت دسته بندی نوتیفیکیشن‌ها در آی او اس 12 باعث می‌شود تا تمامی اعلان‌های ارائه شده از یک اپلیکیشن، به صورت یکجا نشان داده شوند. این مسئله باعث می‌شود تا تمامی اعلان‌ها به عنوان یک نوتیفیکیشن در نوار اعلان‌ها قرار گیرد و دیگر تعداد اعلان‌های دریافتی در این بخش زیاد نشود.

کریگ فدریگی مدیر ارشد بخش نرم افزار در شرکت اپل، در زمان رونمایی از این قابلیت اعلام کرد که اپل تصمیم دارد تا با توسعه هوشمندانه‌تر آی او اس 12 روش‌های مختلفی را برای افزایش کنترل هر چه بیشتر کاربران روی مقدار زمان صرف شده با تلفن‌های هوشمند در نظر بگیرد. به همین دلیل، کاربران از این پس به‌جای دیدن تک‌تک پیام‌ها، در آی او اس 12 با دسته‌ای مشخص از پیام‌ها از هر اپلیکیشن مواجه می‌شوند که به صورت گروهی قادر به بررسی خواهند بود.

گفتنی است که این قابلیت تا پیش از این نیز در سیستم عامل اندروید ارائه شده بود و کاربران تلفن‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل می‌توانستند نوتیفیکیشن‌ها را به صورت گروهی مشاهده کنند. اما حالا اپل با ارائه این قابلیت در آی او اس 12، یکی از بزرگ‌ترین مشکلات و چالش‌های پیش رو برای استفاده روزمره از آیفون‌ها و آیپدها را حل کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location