سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان WWDC 2018 و هم‌زمان با معرفی آی او اس 12 از یک قابلیت جدید و مهم در سرویس پخش کار پلی نیز رونمایی کرد.

کار پلی در آینده نزدیک به لطف ای او اس 12 می‌تواند به کاربران امکان استفاده از اپلیکیشن‌های شخص ثالث را بدهد. بر همین اساس، کاربران می‌توانند در کنار استفاده از اپل مپس، از تمامی اپلیکیشن‌های مسیریابی دیگر نیز استفاده کنند. اپلیکیشن‌هایی نظیر ویز (Waze) و گوگل مپس از محبوبیت بیشتری نسبت به اپل مپس برخوردارند و دلیل این مسئله، بیشتر به پشتیبانی از زبان‌های دیگر و همچنین مسیریابی کشورهای بیشتر مربوط می‌شود.

تا پیش از این، اپل امکان استفاده از کار پلی را تنها محدود به سرویس‌های اختصاصی و مورد تائید خود کرده بود. البته در این میان، سرویس‌های پخش موسیقی دیگر نظیر iHeartRadio و Tunein Radio را روی کار پلی اجرا کنند و از آن‌ها به عنوان جایگزینی برای اپل موزیک استفاده کنند. اما حالا کاربران از این پس می‌توانند با استفاده از سرویس پخش اختصاصی اپل برای اتومبیل‌ها، به اپلیکیشن‌های بیشتری دسترسی داشته باشند.

این مسئله نشان از آن دارد که اپل در توسعه آی او اس 12 سیاست‌های خود را مبنی بر اختصاصی کردن اپلیکیشن مسیریابی اپل مپس را کنار گذاشته است و از این پس تصمیم دارد تا با ارائه قابلیت استفاده از اپلیکیشن‌های پر استفاده، امکان استفاده بهتر از کار پلی را به کاربران ارائه دهد.

تا پیش از این کار پلی تنها مختص برخی از اتومبیل‌های اختصاصی بود. اما حالا کاربران از این پس می‌توانند با استفاده از سیستم‌های صوتی مختلف، هر اتومبیلی را برای استفاده از کار پلی آماده کنند. بر همین اساس به تازگی شرکت‌هایی نظیر پایونیر، سیستم‌های صوتی قابل پشتیبانی از کار پلی را روانه بازار کرده‌اند تا کاربران تمامی اتومبیل‌ها بتوانند از آن برای پخش محتوای مختلف در ماشین خود استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location