سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان، در کنار معرفی آی او اس 12، از قابلیت جدید دستیار دیجیتالی سیری در این نسخه نیز رونمایی کرد.

قابلیت Shortcuts که در آی او اس 12 برای سیری ارائه شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا کارهای مختلف و پر تکرار را به عنوان میانبرهایی برای دستیار دیجیتالی دستگاه خود تنظیم کنند تا از طریق آن بتوانند با سرعت بیشتری به موارد مختلف دسترسی داشته باشند.

کریگ فدریگی، مدیر ارشد بخش نرم افزار در شرکت اپل در جریان کنفرانس WWDC 2018 اعلام کرد که اپل تصمیم دارد تا به همه کاربران ثابت کند که سیری قادر به انجام تمامی کارهای روزمره هست. به همین دلیل، کاربران از این پس می‌توانند از طریق قابلیت Shortcuts عبارت‌ها و جملات مخصوص خود را برای دستیار دیجیتالی خود تعریف کنند و در آینده از آن‌ها برای انجام کارها به صورت خودکار استفاده کنند.

فدریگی، برای توضیح بیشتر این قابلیت از جمله «کلیدهایم را گم کرده‌ام» "I lost my keys," استفاده کرد. وی در ادامه توضیح داد که با تعریف این جمله در قابلیت Shortcuts می‌توانند سیری را برای پیدا کردن دسته کلید فراخوانی کنند. گفتن این عبارت به سیری باعث می‌شود تا دسته کلیدهایی که به آن‌ها دستگاه‌های ردیاب یا هشدار دهنده متصل شده، فراخوانی شود تا کاربر بتواند با سرعت بیشتری دسته کلید خود را پیدا کند.

قابلیت جدید ارائه شده برای سیری در آی او اس 12، نشان از آن دارد که اپل به دستیار هوشمند صوتی خود و رقابت آن در برابر محصولات مشابه، اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران در زمان عرضه هوم پاد و عدم پاسخگویی قابل توجه سیری در آن، اعلام کرده بودند که توسعه سیری در اپل یک پروژه شکست خورده به ‌حساب میاید. اما حالا اپل با ارائه قابلیت‌های جدید، ضمن رد این ادعاها عرصه جدیدی را برای رقابت با دستیارهای هوشمند دیگر نظیر الکسا و گوگل اسیستنت باز کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location