سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بسیاری از کاربرانی که دستگاه‌های ضد آب و یا مقاوم در برابر نفوذ آب را خریداری می‌کنند، معمولاً با تعریف دو عبارت Water resistant و Water proof با مشکل مواجه می‌شوند. در حقیقت کاربران نمی‌دانند که تفاوت این دو عبارت در چیست و این مسئله تا چه میزان روی استفاده از دستگاه‌ها در محیط‌های پر رطوبت نظیر حمام یا استخر تأثیر دارد.

این مسئله در مورد اپل واچ‌ها نیز صادق است. به همین دلیل معمولاً برخی از کاربرانی که دستگاه‌های Water resistant را خریداری می‌کنند، گزارش‌هایی مبنی بر خرابی دستگاه در حین آب خوردگی را مطرح می‌کنند.

در ادامه تعریف اصلی و تفاوت آن‌ها را بررسی خواهیم کرد:

Water proof:

محصولاتی که با برچسب Water proof عرضه می‌شوند به طور کامل در برابر آب مقاوم هستند. تولید کننده این محصولات به کاربران این تضمین را داده است که استفاده از آن‌ها به صورت نامحدود در محیط‌های دارای رطوبت، هیچ مشکلی برای دستگاه ایجاد نخواهد کرد و به همین دلیل کاربران می‌توانند به صورت دائم از آن‌ها در استخر، حمام، دریا و ... استفاده کنند.

Water resistant:

Water resistant در حقیقت به معنای مقاومت در برابر آب است. این محصولات به صورت نسبی در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. این محدودیت مربوط به زمان و عمق قرار گرفتن دستگاه در آب می‌شود. برخی از دستگاه‌های مقاوم در برابر آب تنها در زمان آب خوردگی در زیر باران یا شستن دست بدون مشکل به کار خود ادامه می‌دهند.

در این میان، همگی اپل واچ‌ها به صورت نسبی در برابر نفوذ آب مقاوم هستند؛ اما میزان مقاومت آن‌ها با توجه به سری آن‌ها متفاوت است.

اپل واچ سری 2 و 3 به طور کامل برای استفاده در استخر مناسب هستند. این محصولات دارای استاندارد ISO 22810:2010 بوده و تا عمق 50 متر می‌توانند در آب دوام بیاورند. اما استفاده از آن‌ها برای شیرجه زدن در عمق آب یا غواصی توصیه نمی‌شود.

در این میان اپل واچ سری 1 دارای استاندارد IPX7 هستند و به همین دلیل تنها در برابر نفوذ آب هنگام شستن دست و رطوبت محیط‌های بارانی مقاوم هستند و استفاده از آن‌ها در استخر یا حمام توصیه نمی‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location