سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

یک منبع خبر آگاه در کره جنوبی اعلام کرده که اپل برای تأمین قطعات ال سی دی به کار رفته در آیفون‌ها با مشکلات قابل توجهی مواجه شده است و به همین دلیل، عرضه آیفون 6.1 اینچی به احتمال زیاد با تأخیر حدوداً دو ماهه مواجه شود.

خبر گزاری The Bell در گزارش جدید خود اعلام کرده که اپل در زمینه تأمین قطعات پنل اولد به کار رفته در آیفون‌های 5.8 اینچی و6.5 اینچی امسال با هیچ مشکلی مواجه نبوده است و این کمپانی طبق روال عادی هر ساله دو پرچم‌دار خود را تا ماه سپتامبر معرفی و عرضه می‌کند. این در حالی است که اپل برای تأمین پنل ال سی دی به کار رفته در آیفون 6.1 اینچی امسال با مشکلات خاصی مواجه شده است و این محصول احتمالاً با تأخیر دو ماهه آماده عرضه شود.

اپل برای تأمین قطعات نمایشگر ال سی دی، با یک شرکت ژاپنی همکاری کرده است. این شرکت ژاپنی قرار است با استفاده از فناوری‌های نوین، پنل‌های ال سی دی را برای طراحی خاص بدون حاشیه و به همراه بریدگی خاص فیس آیدی تولید کند. به همین دلیل، اپل مجبور است تا برای تولید آیفون 6.1 اینچی با شرکت ژاپنی همکاری کند.

اما حالا The Bell ادعا کرده است که اپل در زمینه تولید انبوه پنل‌های ال سی دی خاص خود با مشکلات قابل توجهی همراه شده است و نمی‌تواند این محصولات را بر اساس جدول زمان بندی دقیق خود آماده کند. بر همین اساس، آیفون 6.1 اینچی امسال که قرار است در ماه سپتامبر معرفی شود، با کمی تأخیر و بین ماه‌های نوامبر تا دسامبر 2018 آماده عرضه می‌شود.

این در حالی است که اپل در زمینه تولید آیفون‌های پرچم‌دار امسال که با پنل اولد 5.8 و 6.5 اینچی تولید می‌شوند، با هیچ مشکلی مواجه نشده است و ال جی به عنوان تأمین کننده قطعات این محصولات، بر اساس جدول زمان بندی تعیین شده، پنل‌های اولد را به اپل تحویل می‌دهد. 

آیفون 9

برای مشاهده اخبار مربوط به آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید.

آیفون 9

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location