سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به تاگی یک ویدیوی کوتاه از مک او اس 10.14 را در وی سایت شبکه اجتماعی یوتیوب منتشر کرده است که برخی از قابلیت‌های این سیستم عالم را فاش می‌کند.

در این ویدیو که تنها 28 ثانیه زمان دارد API منبع ویرایش و کد نویسی اپ استور مک را نشان داده شده است. این کلیپ توسط Guilherme Rambo منتشر شده است که برخی از قابلیت‌ها و خصوصیات خاص مک او اس 10.14 در آن فاش شده است.

بر اساس این کلیپ، اپل حالت تاریک را به مک او اس آورده است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند تمامی یا بخشی از پنجره‌ها را با رنگ تیره مشاهده کنند. علاوه بر این، اپل ابزار توسعه Xcode را نیز تغییر داده است و قابلیت‌های بیشتری را برای توسعه دهندگان در آن اعمال کرده است.

به طور کل، سه مسئله مهم از طریق این ویدیو مشخص شده است:

  • -XCode 10 مجهز به رابط کاربری تاریک شده است. علاوه بر این، آیکون Trash در داک پایین به طور کامل تغییر کرده است و رنگ آن نیز تیره‌تر شده است. این مسئله می‌تواند نشانه‌ای از آن باشد که اپل کل رابط کاربری سیستم عامل مک او اس 10.14 را مجهز به حالت تاریک کرده است.

  • -آیکون Apple NEWS در داک پایینی دیده می‌شود که به احتمال زیاد نشان از آن دارد که اپل نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن را برای کامپیوترهای مک ارائه داده است.
  • -بک گراند این سیستم عامل تصویری از صحرای موجاوه است. این مسئله نشان از آن دارد که اپل نام این سیستم عامل را به عنوان macOS Mojave معرفی می‌کند. تا پیش از این شایعاتی در مورد انتخاب این نام برای مک او اس جدید منتشر شده بود که حالا با انتشار این ویدیو شایعات یاد شده قوت گرفته‌اند.

اپل بر اساس جدول زمان‌بندی خود باید مک او اس 11.4 را فردا در جریان روز اول کنفرانس جهانی توسعه دهندگان معرفی کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location