offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اسپاتیفای در مورد ابهامات ایجاد شده در مورد قوانین مربوط به حذف محتویان خشونت آمیز توضیح داده است. بر اساس این توضیحات، برخی از محتویات دیگر در پلی لیست‌های این سرویس قرار نخواهند گرفت.

هفته گذشته، سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای طی آپدیت بیانیه و خط مشی خود، اعلام کرده بود که برخی از محتویات را از دسترسی کاربران خارج می‌کند. بر همین اساس، مشخص شده بود که رفتار اسپاتیفای با موسیقی‌هایی که در آن‌ها از عبارات بی‌ادبانه، توهین آمیز و خشونت آمیز استفاده شده است، نسبت به دیگر موسیقی‌ها تغییر خواهد کرد و این سرویس پخش موسیقی محدودیت‌هایی را برای آن‌ها در نظر خواهد گرفت.

انتشار این بیانیه باعث به وجود آمدن ابهاماتی در میان طرفداران و کاربران این سرویس پخش موسیقی شده بود. بسیاری از کاربران بر این باور بودند که اسپاتیفای تصمیم دارد تا این محتویات را از سرویس پخش موسیقی خود حذف کند تا کاربران دیگر توان دسترسی به این آهنگ‌ها را نداشته باشند.

اما حالا اسپاتیفای در مورد این مسئله توضیحات بیشتری داده است تا ابهامات مربوط به این مسئله برطرف شود. Daniel Ek مدیر عامل اجرایی اسپاتیفای اعلام کرده است که این سرویس پخش موسیقی باید حتماً شامل تمامی موسیقی‌های سراسر دنیا باشد و بدون شک موسیقی‌هایی که در آن‌ها از محتویات خشونت بار استفاده شده است نیز در این سرویس باقی خواهند ماند. با این حال این موسیقی‌ها برای تمامی کاربران پخش نشده و آن‌ها از حضور در پلی لیست‌های پر استفاده محرم خواهند شد.

این مسئله باعث می‌شود تا کاربران به صورت اتفاقی به این موسیقی‌ها دسترسی پیدا نکنند، و تنها روش برای گوش کردن به آن‌ها، از طریق جست و جو کردن دقیق نام آن‌ها باشد.

تا پیش از این نیز، اسپاتیفای از برچسب explicit برای مشخص کردن موسیقی‌های دارای محتویات نامناسب برای کودکان و خانواده استفاده کرده بود. اما حالا محدودیت جدید باعث می‌شود تا این محتویات به صورت اتفاقی نیز برای کاربران پخش نشود.

برای خرید حساب کاربری قانونی اسپاتیفای به این لینک مراجعه کنید.


مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی