سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

وب سایت روسی Wylsa به تازگی تصاویر مفهومی مهمی از خط تولید آیفون 2018 منتشر کرده است.

از شایعات گذشته، مشخص شده است که اپل در سال جدید تصمیم دارد تا سه مدل آیفون را تا ماه سپتامبر (شهریور 1397) رونمایی کند. این تلفن‌های هوشمند، شامل دو پرچم‌دار 5.8 اینچی و 6.5 اینچی با نمایشگر اولد می‌شوند که با دوربین دوگانه تولید و عرضه می‌شوند.

علاوه بر این، اپل تصمیم دارد تا یک تلفن هوشمند ارزان قیمت را نیز را نمایشگر ال سی دی با سایز 6.1اینچ تولید و عرضه کند که به احتمال زیاد، دوربین به کار رفته در آن تنها دارای یک لنز هست.

این تصاویر، مشخصات کامل مربوط به ابعاد آیفون 2018 را نشان می‌دهد. بر همین اساس، آیفون 5.8 اینچی امسال با همان ابعاد آیفون ایکس تولید می‌شود که برابر با 70.9 در 143.5 در 7.7 میلی متر است. علاوه بر این، آیفون 6.5 اینچی که بزرگ‌ترین آیفون امسال خواهد بود، با ابعاد 77.41 در 157.53 در 7.68 میلی متر تولید می‌شود.

آیفون 6.1 اینچی نیز که به‌عنوان ارزان‌ترین تلفن هوشمند اپل در سال جدید عرضه می‌شود دارای ابعاد 75.72 در 150.91 در 8.32 میلی متر خواهد بود.

وب سایت روسی Wylsa همچنین تصاویری از قسمت پشتی و جلویی هر سه آیفون به صورت یک جا منتشر کرده است. در این تصاویر مشخص شده است که اپل پرچم‌داران خط تولید آیفون 2018 را با دوربین دوگانه و با ظاهری مشابه با آیفون ایکس تولید می‌کند. علاوه بر این، آیفون 6.1 اینچی ارزان قیمت نیز در قسمت جلویی با ظاهر مشابه دو آیفون دیگر طراحی شده است؛ اما در قسمت پشتی آن، همانند آیفون 8 و آیفون 7 از دوربین تک لنز استفاده شده است.

شایعات دیگری که از روز گذشته منتشر شده است، نیز حاکی از آن است که اپل آیفون 6.1 اینچی را تنها با یک لنز در قسمت پشتی تولید می‌کند تا قیمت این محصول را کاهش دهد. این شایعات همچنین ادعا شده که تلفن هوشمند ارزان قیمت این مجموعه از پنل پشتی آلومینیومی استفاده می‌کند و امکان شارژ به صورت بی‌سیم را نخواهد داشت. 

اخبار ایفون 9

برای مشاهده اخبار مربوط به ایفون 9 به لینک زیر بروید.

ایفون 9

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location