سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 آی او اس 12 تا دو روز دیگر با قابلیت‌های جدید منحصر به فرد رونمایی می‌شود که در میان آن‌ها، احتمال اپل از نسخه جدید بستر مبتنی بر واقعیت افزوده خود با عنوان ARKit 2.0 نیز رونمایی می‌کند.

ARKit 1.5 از همین حالا برای توسعه دهندگان منتشر شده است و حالا اپل می‌تواند قابلیت‌های بیشتری را با عرضه ARKit 2.0 به آیفون‌ها بیاورد. بر اساس گزارش جدید خبرگزاری رویترز، اپل تصمیم دارد تا قابلیت مشاهده یک شی مجازی از طریق دو آیفون به صورت هم‌زمان را با استفاده از ARKit 2.0 به کاربران ارائه دهد.

این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران به صورت هم‌زمان تعامل بهتری نسبت به واقعیت افزوده داشته باشند و بتوانند به صورت هم‌زمان محتویات مبتنی بر واقعیت افزوده را مشاهده کنند. رویترز بر این باور است که این قابلیت در حقیقت اولین قدم برای ارائه فناوری واقعیت افزوده در تصاویر سه بعدی است. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا از دو زاویه متفاوت نسبت به یک دیگر، یک شی مجازی را در محیط واقعی مشاهده کنند و بر اساس آن تغییرات لازم را روی آن انجام دهند که در نهایت باعث بهبود کیفیت اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده در آیفون‌ها و آیپدها می‌شود.

اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از عینک هوشمند خود با استفاده از فناوری واقعیت افزوده رونمایی کند. همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از افراد بر این باور باشند که اپل با توسعه ARKit 2.0 می‌تواند بسترهای لازم برای توسعه محتوای سه بعدی در این محصول را آماده تولید کند.

نسخه اول ARKit اولین بار در کنار آی او اس 11 برای توسعه دهندگان منتشر شد، اپل با ارائه این بستر نرم افزاری، تصمیم دارد تا امکانات ویژه را برای تولید محتوای مبتنی بر واقعیت افزوده ارائه دهد. در این میان، ارائه قابلیت‌های هرچه بهتر در این زمینه، باعث می‌شود تا اپل نسبت به رقیب‌هایی نظیر مایکروسافت، oculus و گوگل قدرت بیشتری پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

چه جوری باید از این قابلیت استفاده کنیم ؟؟؟ نرم افزار خاصی داره ؟؟

  Attachments
  1. علی

باسلام.
بله نرم افزار و بازی های AR در اپ استور موجود است و می توانید دانلود و نصب کنید .

  Attachments
  1. محسن طیرانی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location