سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 توسعه دهندگان پیام رسان واتس اپل به تازگی از یک سرویس پرداخت آنلاین درون برنامه‌ای رونمایی کرده‌اند تا با سرویس‌های مشابه نظیر Apple Pay Cache رقابت کنند.

واتس اپ اعلام کرده که برای ارائه این سرویس پرداخت، در حال حاضر با سه بانک در آمریکا همکاری کرده است. کاربرانی که در این بانک‌ها حساب داشته باشند، می‌توانند با اتصال اطلاعات حساب بانکی خود به پیام رسان واتس اپ به کاربران دیگر پول انتقال دهند.

گفتنی است که این قابلیت در حال حاضر تنها برای برخی از کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید ارائه شده است؛ با این حال واتس اپ قول داده که در آینده نزدیک این سرویس پرداخت را برای تمام کاربران و برای آیفون‌ها نیز ارائه خواهد داد. بانک‌هایی که در حال حاضر قادر به ارائه سرویس یاد شده هستند شامل HDFC، ICICI و Axis هستند و واتس اپ تصمیم دارد تا با جلب توجه هر چه بیشتری در این زمینه، با بانک‌ها و موسسه‌های مالی دیگر نیز همکاری کند.

بحث ارائه سرویس‌های پرداخت آنلاین از طریق سرویس‌های مختلف اینترنتی در چند سال اخیر بسیار داغ شده است و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از سرویس‌های اینترنتی اقدام به ارائه قابلیت‌های مشابه کنند. در این میان، اپل از حدود دو سال پیش این امکان را از طریق معرفی سرویس Apple Pay و تعبیه NFC در آیفون‌ها به کاربران ارائه داد. مهم‌ترین مزیت Apple Pay در برابر رقبای دیگر، شامل ایمن بودن درگاه پرداخت تراکنش از طریق استفاده از سیستم‌های احراز هویت بیومتریک نظیر تاچ آیدی و فیس آیدی است.

واتس اپ، اولین سرویس آنلاینی نیست که چنین قابلیتی را به کاربران خود ارائه داده است. تا پیش از این، اینستاگرام نیز از قابلیتی مشابه برای کاربران رونمایی کرده بود. گفتنی است که واتس اپ و اینستاگرام هر دو زیر مجموعه شرکت فیس بوک هستند و اقدام‌های مشابه آن‌ها نشان از اجرایی شدن سیاست‌های جدید فیس بوک دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location