سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از چند ساعت پیش اولین بتای مک او اس 10.13.6 را برای توسعه دهندگان آماده دانلود و نصب کرده است.

مک او اس 10.13.6 در کنار عرضه نسخه نهایی مک او اس 10.13.5 آماده ارائه شده است. توسعه دهندگانی که حساب 99 دلاری مخصوص را دریافت کرده‌اند، از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Developer Center این به روز رسانی را به همراه کیت توسعه دهندگان دریافت کردهو روی دستگاه‌های خود آن را تست کنند.

گفتنی است که مک او اس 10.13.6 در کنار آی او اس 11.4.1 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است. از آنجایی که این دو سیستم عامل به تازگی عرضه شده‌اند لیست کامل قابلیت‌های ارائه شده در آن‌ها مشخص نیست. با این حال پیش بینی می‌شود که این به روز رسانی شامل رفع باگ‌های جزئی در نسخه پیشین مک او اس باشد.

عرضه مک او اس 10.13.6 دقیقاً چند روز پیش از شروع کنفرانس جهانی توسعه دهندگان یا WWDC 2018 نشان از آن دارد که اپل به احتمال زیاد قصد دارد تا عرضه نسخه‌های بتا و عمومی مک او اس 10.14 را تا حدودی به تعویق بی اندازد. این به نسخه در حقیقت ششمین به روز رسانی جزئی مک او اس 10.13 با عنوان High Sierra به حساب میاید و به نظر می‌رسد که آخرین به روز رسانی این نسخه نیز باشد.

بر همین اساس، پیش بینی می‌شود تا کاربران کامپیوترهای مک تا پیش از استفاده از مک او اس 10.14 از نسخه ششم High Sierra به عنوان جدیدترین سیستم عامل استفاده کنند. گفتنی است که به دلیل مسائل مربوط به زمان بندی، احتمالاً اپل فرایند عرضه نسخه‌های بتای مک او اس 10.13.6 را کوتاه‌تر کند و آن را سریع‌تر از دیگر نسخه‌ها به کاربران عمومی عرضه کند.

اپل باید با توجه به جدول زمان بندی خود، مک او اس 10.14 را نهایتاً تا ماه سپتامبر (شهریور 97) در اختیار کاربران عادی قرار دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location