سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 تنها یک روز از عرضه نسخه نهایی آی او اس 11.4 گذشته است و حالا اپل از چند ساعت پیش عرضه اولین بتای آی او اس 11.4.1 را شروع کرده است.

توسعه دهندگانی که حساب 99 دلاری اپل را خریداری کرده‌اند، از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Developer Center آی او اس 11.4.1 را به همراه کیت مخصوص توسعه دهندگان دریافت کرده و آن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند. با وجود عرضه این نسخه از سیستم عامل، هنوز معلوم نیست که اپل چه تغییراتی را در آن ارائه داده است.

بسیاری از توسعه دهندگانی که این نسخه را دریافت کرده‌اند، ادعا کرده‌اند که تنها تغییرات ارائه شده در این نسخه شامل بهبود بازدهی آیفون‌ها و آیپدها می‌شود.

آی او اس 11.4.1در حالی منتشر شده است که تنها چند روز به شروع کنفرانس جهانی توسعه دهندگان باقی مانده است. اپل تصمیم دارد تا در جریان رویداد روز اول این کنفرانس، از آی او اس 12 به همراه قابلیت‌های ویژه آن رونمایی کند. طبق رسم همیشگی، آی او اس 12 باید تنها چند روز پس از رونمایی برای توسعه دهندگان به صورت بتا عرضه شود. اما حالا با عرضه اولین نسخه بتای آی او اس 11.4.1 به نظر می‌رسد که اپل روند عرضه نسخه بتای آی او اس 12 را به تعویق بی اندازد.

بر همین اساس، اپل احتمالاً عرضه نهایی آی او اس 12 را نیز با کمی تأخیر انجام دهد. کنفرانس جهانی توسعه دهندگان WWDC 2018 فرار است در روز دوشنبه، 4 ژوئن معادل 14 خرداد برگزار شود. بر اساس برنامه زمان بندی هر ساله، اپل باید این سیستم عامل را در ماه سپتامبر (شهریور ماه) برای کاربران عادی عرضه کند. این در حالی است که عرضه آی او اس 11.41 ممکن است که باعث شود تا کاربران آی او اس 12 را حداقل یک ماه دیرتر از آنچه انتظار می‌رود دریافت کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location