سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 Mission Control در حقیقت از کاربردی‌ترین بخش‌های سیستم عامل مک او اس است و کاربران با استفاده از آن می‌توانند به طور کامل روی نرم افزارهای در حال کار در کامپیوتر خود کنترل داشته باشند.

این قابلیت در کنار استفاده از دسکتاپ‌های مجازی متعدد باعث می‌شود تا کامپیوترهای مک به معنای واقعیت قابلیت مالتی تسکینگ داشته باشند. تصور کنید که به طور هم‌زمان نرم افزار فتوشاپ، سافاری، ترمینال، فایندر و اسپاتیفای را باز کرده‌اید.

شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، با یک دکمه ترکیبی ساده از فتوشاپ با سرعت بسیار بالا به اسپاتیفای مراجعه کرده و آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس دوباره با استفاده از همان دکمه‌های ترکیبی دوباره به فتوشاپ باز گردید و به ادامه کار خود بپردازید.

مشاهده تمام پنجره‌های باز شده در مک

فراخوانی Mission Control بر اساس نوع کامپیوتر شما متفاوت است، برای مثال مک بوک‌ها به دلیل مجهز بودن به ترک پد، امکان ویژه‌ای برای فراخوانی Mission Control دارند و در عین حال کاربران با استفاده از مجیک ماوس و یا کیبورد باید از روش‌های دیگری برای فراخوانی Mission Control استفاده کنند.

  • -میانبر کیبورد برای فراخوانی Mission Control:

به طور کل روش فراخوانی Mission Control از طریق کیبورد، فشار دادن هم‌زمان دکمه‌های Control و Up است که پس از آن می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کنید.

  • -میانبر ترک پد برای فراخوانی Mission Control:

برای دسترسی به Mission Control از طریق ترک پد کافی است 4 انگشت خود را روی آن جمع کنید.

  • -میانبر مجیک ماوس برای فراخوانی Mission Control:

برای دسترسی به Mission Control از طریق مجیک ماوس کافی است 2 انگشت خود را روی آن دوباره تپ کنید.

به یاد داشته باشید که برای فعال کردن یا خاموش کردن این میانبر می‌توانید به بخش System Preferences > Mission Control مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید تمامی راهنمایی‌های لازم در مورد Mission Control را مشاهده کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location