سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

با عرضه جدیدترین نسخه سیستم عامل آی او اس به همراه سیستم ارتباطی AirPlay 2 اپل لیست دستگاه‌های سازگار با آن را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است.

لیست منتشر شده در وب سایت رسمی اپل تمامی محصولات سازگار با سیستم ارتباطی AirPlay 2 را نام برده است. این محصولات شامل اسپیکرهایی است که در آینده نزدیک از طریق آپدیت‌های نرم افزاری فریمور با AirPlay 2 سازگار می‌شوند و یا در آینده قرار است به همراه پشتیبانی از این سیستم ارتباطی برای فروش در بازار آماده شوند.

این محصولات، شامل هوم پاد اپل در کنار برخی از مدل‌های محصولات برندهای پرمیوم Beoplay، Denon، Libratone، Marantz، Naim و Sonos می‌شوند. شرکت‌های تولید کننده این محصولات در حقیقت برای ارائه سیستم ارتباطی AirPlay لایسنس استفاده از آن را از شرکت اپل خریداری کرده‌اند.

شرکت اپل اعلام کرده که در حال حاضر تعداد دستگاه‌های سازگار با این سیستم ارتباطی محدود هستند؛ اما در آینده نزدیک، تعداد بیشتری از کمپانی‌های تولید کننده دستگاه‌های صوتی به آن مجهز خواهند شد و محصولات جدیدی را تولید خواهند کرد. سیستم ارتباطی AirPlay 2 از چند ساعت پیش به صورت عمومی و در کنار آی او اس 11.4 در اختیار کاربران قرار گرفته است و به همین دلیل تعداد دستگاه‌های سازگار با آن تا حدودی کم هست. با این حال اپل قول داده که در آینده نزدیک تعداد این دستگاه‌ها را افزایش می‌دهد.

گفتنی است که هیچ کدام از اسپیکرهایی که در لیست وب سایت اپل نام آن‌ها ثبت شده است، در حال حاضر قادر به پشتیبانی از AirPlay 2 نیستند، با این حال شرکت‌های تولید کننده آن‌ها در آینده نزدیک با توسعه فریمور جدید برای آن‌ها، به کاربران امکان ارتباط از طریق AirPlay 2 را خواهد داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات می‌توانید به صفحه AirPlay2 در وب سایت رسمی کمپانی اپل مراجعه کنید.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location