سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان از یک چالش ورزشی را به راه بی اندازد. بر اساس این چالش ورزشی، شرکت کنندگان این مراسم که از اپ واچ استفاده می‌کنند باید حلقه‌های فعالیت‌های ورزشی خود در اپلیکیشن Activity را کامل کنند.

چالش Close Your Rings یا «حلقه‌هایت را کامل کن» برای انگیزه داده به توسعه دهندگان است تا در مدت زمان مشخص، فعالیت ورزشی قابل توجهی را انجام دهند. این چالش از روزیک شنبه هفته آینده شروع شده و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت. توسعه دهندگان و شرکت کنندگان کنفرانس WWDC 2018 باید در بازه زمانی مختلف به اپلیکیشن Challenges مراجعه کرده و کد دعوت خود در این کنفرانس را در آن وارد کنند. پس از وارد کردن اطلاعات، چالش مورد نظر برای آن‌ها باز شده و باید در مدت زمان مشخص حلقه فعالیت‌های ورزشی خود را کامل کنند.

کسانی که در این چالش بتوانند 200 امتیاز دریافت کنند، در روز جمعه هفته آینده جایزه‌ای ویژه را از اپل دریافت خواهند کرد. کامل کردن هر یک از دوازده حلقه این مجموعه، امتیازهای مشخصی را در بر دارد. در حقیقت هر سه حلقه کاربران باید 12 بار با چالش‌های مختلف پر شود و در مجموع 36 بار کاربران باید این حلقه‌ها را پر کنند.

اپل تا پیش از این نیز چالش‌های مختلفی را برای کاربران اپل واچ توسعه داده بود که طی آن کاربران می‌توانستند با کامل کردن این چالش‌ها، امتیازهای مختلف را از اپل دریافت کنند. این امتیازها که به عنوان جایزه به کاربران ارائه می‌شود شامل کاپ‌های دیجیتالی مختلف و در برخی اوقات واچ فیس‌های گوناگون نیز می‌شود.

در حقیقت اپل با ارائه این چالش‌ها قصد دارد تا کاربران را به انجام فعالیت‌های ورزشی مختلف تشویق کند. اپل تلاش می‌کند تا اپل واچ را به عنوان یک محصول ورزشی و سلامتی هوشمند به دنیا معرفی کند و به همین دلیل، روش‌های مختلفی را برای اثبات این موضوع به کار می‌گیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location