offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل از چند ساعت پیش به صورت رسمی اعلام کرده که تصمیم دارد تا هوم پاد را برای کاربران دیگر زبان‌ها نیز آماده کند.

بر همین اساس، هوم پاد قرار است از روز 18 ژوئن در کشورهای کانادا، آلمان و فرانسه نیز آماده عرضه شود. بر همین اساس، اپل در آپدیت‌های جدید این محصول، پشتیبانی از زبان‌های آلمانی، فرانسوی، فرانسوی با لهجه کانادایی و انگلیسی با لهجه کانادایی را ارائه داده است.

کاربران هوم پاد می‌توانند با آپدیت تلفن هوشمند خود به آی او اس 11.4 از این پس دستیار دیجیتالی سیری را با زبان‌ها و لهجه‌های دیگر زبان انگلیسی فراخوانی کرده و دستورهای صوتی مختلف را به آن بدهند. گفتنی است که روند به روز رسانی نرم افزار اختصاصی هوم پاد، به صورت خودکار است و کاربران کافی است با آپدیت آیفون، به صورت خودکار نرم افزار و فریم ویر جدید هوم پاد را روی دستگاه خود نصب کنند.

لازم به یادآوری است که آی او اس 11.4 برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ ارائه شده است و کاربران تمامی این دستگاه‌ها می‌توانند از طریق اپلیکیشن Home تنظیمات هوم پاد و تغییر زبان مربوط به آن را انجام دهند.

اپل همچنین اعلام کرده که فرایند تغییر زبان از انگلیسی آمریکایی به زبان‌های دیگر،لزوماً با تغییرات بسیار زیادی همراه نیست و کاربران با استفاده از آن می‌توانند با همان روند سابق از اسپیکر هوشمند هود استفاده کنند.

در این میان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان نزدیک است و به همین دلیل برخی از توسعه دهندگان پیش بینی کرده‌اند که در جریان این رویداد، اپل از زبان‌های بیشتری برای دستیار هوشمند سیری پشتیبانی کند. به طور معمول شرکت‌های مختلف نظیر اپل با توجه به تعداد گویشوران زبان‌ها، لیست زبان‌های پشتیبانی شده در سرویس‌های خود را کامل می‌کنند. به همین دلیل این شرکت‌ها معمولاً از زبان انگلیسی و چینی زودتر از دیگر زبان‌ها پشتیبانی می‌کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی