سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

اپل در زمان معرفی آی او اس 11، طراحی اپ استور مخصوص این سیستم عامل را به طور کامل تغییر داد. حالا اپل تصمیم دارد تا اپ استور مک را نیز با طراحی مشابه با اپ استور آی او اس توسعه دهد.

اپل در زمان رونمایی از اپ استور جدید آی او اس، بسیاری از بخش‌های اصلی آن را تغییر داد تا روند پیدا کردن اپلیکیشن‌های کاربردی توسط کاربران آسان‌تر شود. همین مسئله در نهایت باعث شد تا اپل طی گزارشی در ماه گذشته اعلام کند که تعداد دانلود اپلیکیشن‌ها نسبت به سال گذشته، 800 درصد افزایش بیابد.

وب سایت Daring Fireball به تازگی در پست جدیدی اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا اپ استور مک را نیز با تغییرات مشابهی توسعه هد. در ادامه این پست آمده است که اپل در کنار معرفی مک او اس 10.14 از طراحی جدید اپ استور مک نیز رونمایی خواهد کرد تا از طریق آن، میزان دانلود اپلیکیشن‌های دسکتاپ نیز افزایش پیدا کند.

اپل امید دارد تا با ارائه این طراحی جدید برای اپ استور مک، تعداد دانلود اپلیکیشن‌های ارائه شده در آن را افزایش دهد. از سال گذشته رقابت میان اپ استورهای محصولات دسکتاپ افزایش پیدا کرده است. از یک طرف بسیاری از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که اغلب موارد ارائه شده در اپ استور مک کاربردی نیستند و اپل حتی به بدافزارها نیز در این فروشگاه دیجیتالی اجازه فعالیت داده، و از طرف دیگر، مایکروسافت با توسعه ویندوز استور برای سیستم عامل ویندوز 10، محصولات دیجیتالی خود را به عنوان جایگزینی برتر نسبت به محصولات اپل نشان داده است.

همین مسئله، باعث شده تا اپل به عنوان توسعه دهنده مک او اس و اپ استور اختصاصی آن، تلاش‌هایی در زمینه بهبود رابط کاربری و موارد ارائه شده در آن انجام دهد.این مسئله تا پیش از این نیز توسط فیل شیلر، مدیر بخش بازاریابی جهانی شرکت اپل نیز تائید شده بود. وی در ادعای اخیر خود اعلام کرده بود که اپل به بازی‌ها و اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور مک اهمیت ویژه‌ای می‌دهد و در آینده‌ای نزدیک، قرار است تا با ارائه تمهیداتی ویژه کاربری این اپ استور را بهبود بخشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location