سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 چند روز پیش خبرهایی مبنی بر اقدام اپل برای حذف اپلیکیشن Steam Link از اپ استور منتشر شد. اما حالا، فیل شیلر، مدیر بخش بازاریابی جهانی اپل در مورد این مسئله توضیح داده است و اعلام کرده که اپل در زمینه توسعه محصولات باکیفیت‌تر برای گیمرها با شرکت Valve همکاری می‌کند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit به‌تازگی با فیل شیلر درباره این مسئله نامه نگاری کرده است. شیلر در پاسخ ایمیل او، اعلام کرده که اپل عمیقاً به گیمرها و ارائه بازی‌های فوق‌العاده به آن‌ها اهمیت می‌دهد. شیلر در ادامه اعلام کرده که اپل تصمیم دارد تا در آینده با شرکت Valve در زمینه ارائه بازی‌های مختلف در اپ استور مخصوص آی او اس و اپل تی وی همکاری کند.

شیلر همچنین به مسئله حذف اپلیکیشن Stream Link از اپ استور اشاره کرده است و اعلام کرده که این نرم افزار، برخی از دستورالعمل‌های مربوط به توسعه دهندگان آی او اس را رعایت نکرده است و به همین دلیل اپل آن را به صورت موقت از اپ استور حذف کرده است.

بر اساس ادعای مدیر بخش بازاریابی جهانی اپل، اپلیکیشن Stream Link در برخی از کدها و محتوای خود، قوانین اپ استور را نقض کرده است و به همین دلیل از اپ استور حذف شده است. با این حال اپل در تلاش است تا در آینده نزدیک، امکان استریم بازی‌ها و حتی اجرای برخی از آن‌ها را به دستگاه‌های همراه خود بیاورد.

به همین دلیل می‌توان مطمئن بود که اپل در آینده نزدیک، با رایزنی هر جه بیشتر با Valve امکانات بیشتری را برای گیمرهای وابسته به اکوسیستم اختصاصی خود ارائه کند. اجرای بازی‌های کامپیوتری از جمله مواردی است که اپل در چند سال گذشته برای آن‌ها اهمیت ویژه‌ای قائل شده است و بر همین اساس این کمپانی تصمیم دارد تا با همکاری دیگر شرکت‌های فعال در زمینه تولید بازی‌های کامپیوتری، گوی رقابت را از مایکروسافت برباید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location