سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

گوگل به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن Google News را برای کاربران دستگاه‌های آی او اس در اپ استور آماده کرده است. مهم‌ترین تغییر ارائه شده در این نسخه از اپلیکیشن خبرگزاری گوگل، مربوط به هوش مصنوعی به کار رفته در آن است.

هفته گذشته گوگل در جریان کنفرانس I/O 2018 اعلام کرد که تصمیم به استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی در اپلیکیشن خبرگزاری خود دارد. هوش مصنوعی به کار رفته در Google News برای ارائه خبرهای مهم‌تر و هوشمندتر به کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرید.

گوگل از همین حالا این اپلیکیشن را به عنوان جایگزینی برای Google Play Newsstand در اپ استور آماده کرده است که با رابط کاربری جدید و همچنین هوش مصنوعی قدرتمندتر برای آیفون‌ها و آیپدها آماده شده است. رابط کاربری توسعه داده شده برای نسخه آی او اس Google News به طور کامل مشابه نسخه اندروید آن بوده و گوگل برای توسعه این اپلیکیشن، هیچ محدودیتی بین آیفون‌ها و تلفن‌های هوشمند اندرویدی در نظر نگرفته است.

تا پیش از این، اپلیکیشن خبرگزاری گوگل بر اساس اطلاعات دریافتی از آی پی و جی پی اس دستگاه، موقعیت مکانی کاربران را تشخیص می‌داد و بر اساس آن خبرهایی که احتمالاً برای کاربران مهم بودند را منتشر می‌کرد. اما حالا Google News به لطف هوش مصنوعی خود می‌تواند به طور دقیق رفتار کاربر را زیر نظر بگیرد و بر اساس آن، موضوعاتی که برای کاربر جذابیت بیشتری دارند را نشان دهند.

موضوع‌های خبری، نظیر اخبار سیاسی، ورزشی، هنری و علمی در این اپلیکیشن با توجه به علاقه کاربر نشان داده می‌شود. در این میان، از هر یک از موضوع‌ها، تیترهایی که به عنوان خبرهای مهم شناخته می‌شوند در این اپلیکیشن با اولویت بیشتر و با اعلان‌های اختصاصی به کاربر نشان داده می‌شوند.

اپلیکیشن Google News از همین حالا برای کاربران آیفون‌ها و آیپدها آماده شده است و شما می‌توانید آن را از طریق این لینک از اپ استور دریافت و نصب کنید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location