سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

سیستم احراز هویت بیومتریک بر پایه تشخیص چهره اپل، که امروزه به عنوان فیس آیدی شناخته می‌شود، در آینده نزدیک توان اسکن و تشخیص پارامترهای بیشتری از صورت کاربران را خواهد داشت. این قابلیت باعث می‌شود تا ضریب امنیت فیس آیدی افزایش قابل توجهی پیدا کند.

به تازگی، اطلاعات مربوط به یک پتنت از شرکت اپل توسط سازمان ثبت اختراع آمریکا منتشر شده است که نشان می‌دهد،  این کمپانی به دنبال قدرتمندتر کردن سیستم احراز هویت فیس آیدی است. این پتنت که در نوامبر 2015 به ثبت رسیده است، نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا امکان اسکن کردن الگوی رگ‌های خونی که نزدیک به پوست صورت قرار دارند را به سیستم احراز هویت خود بیاورد تا از طریق آن بتواند صورت کاربر را به طور کامل و دقیق تشخیص دهد.

این قابلیت دو سال پیش از معرفی آیفون ایکس با عنوان Vein ID از طرف اپل مورد بررسی قرار گرفته است. Vein ID همانند فیس آیدی با ارسال پرتوهای فروسرخ و اسکن بازتاب آن، تمامی الگوهای صورت کاربران را تشخیص می‌دهد و از طریق آن هویت صاحب دستگاه را به صورت دقیق‌تر تشخیص می‌دهد.

اپل در معرفی فیس آیدی اعلام کرد که این سیستم احراز هویت، آنقدر قدرتمند و هوشمند است که حتی دوقلوی کاربران را تشخیص می‌دهد و قفل دستگاه را تنها برای صاحب آن باز می‌کند. این در حالی است که بررسی‌های آینده نشان داد که بسیاری از دوقلوهای همسان می‌توانند فیس آیدی را فریب دهند.

اپل در سال 2017 در کنار معرفی آیفون ایکس، از سیستم احراز هویت فیس آیدی نیز رونمایی کرد. به همین دلیل می‌توان مطمئن بود که اپل در آینده نام این سیستم احراز هویت را به Vein ID تغییر نخواهد داد، با این حال؛ اپل به احتمال زیاد در آینده نزدیک این ایده را برای بهبود قدرت و امنیت فیس آیدی به کار خواهد گرفت. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location