offcanvas menu pos

سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اپل به تازگی یک ویدیوی تبلیغاتی را برای نمایش قابلیت‌های حالت Portrait Lighting در دوربین آیفون ایکس منتشر کرده است.

این ویدیو با نام Studio in your pocket در حساب کاربری رسمی یوتیوب شرکت اپل منتشر شده است که نشان می‌دهد که حالت Portrait Lighting می‌تواند آیفون ایکس را به یک استودیوی جیبی تبدیل کند. حالت Portrait Lighting در آیفون ایکس، برای هر دو دوربین جلویی و پشتی ارائه شده است و کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت می‌توانند تصاویر با کیفیت و منحصر به فردی را بگیرند.

اپل در این ویدیو ادعا می‌کند که دوربین‌های تعبیه شده در آیفون ایکس کیفیتی هم تراز با دوربین‌های حرفه‌ای و استودیویی موجود در بازار دارند و می‌توان از طریق آن تصاویری حرفه‌ای و منحصر به فرد را ثبت کرد. اپل همچنین بر این ادعا است که حالت Portrait Lighting از الگوریتم‌هایی خاص برای تشخیص چهره افراد استفاده می‌کند تا تصویر را پیش از ذخیره شدن و به صورت در لحظه پردازش کرده و سپس به کاربر زمان مناسب برای ثبت عکس را نشان دهد.

این قابلیت می‌تواند نورهای پس زمینه را تار کرده و چهره افراد حاضر در عکس را پر نور تر کند. جالب اینجا است که حالت Portrait Lighting لزوماً نیازی به ابزارها و تجهیزات حرفه‌ای برای ثبت تصاویر حرفه‌ای ندارد و حتی کاربران عادی نیز می‌توانند با استفاده از تلفن هوشمند خود، تصاویر زیبا و منحصر به فردی را ثبت کنند.

اپل در تولید آیفون ایکس، سرمایه گذاری زیادی روی دوربین‌های این تلفن هوشمند کرده است تا بتواند از طریق آن، یک دوربین حرفه‌ای را در قالب یک تلفن هوشمند به کاربران ارائه دهد. در حقیقت اپل بر این باور است که با همراه داشتن آیفون ایکس، علاوه بر قابلیت‌های مختلف مورد نیاز برای دنیای فناوری امروزی، کاربران از همراه داشتن دوربین‌های حرفه‌ای بی‌نیاز خواهند بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل ایدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

مطالب پیشنهادی سردبیر

مطالب پیشنهادی سردبیر