سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

بر اساس گزارش‌هایی که از چند ماه پیش منتشر شده است، اپل تصمیم دارد تا در سال جدید دو مدل جدید از آیفون‌های پرچم‌دار را در کنار یک مدل آیفون ارزان قیمت آن تولید و عرضه کند.

بر همین اساس، آیفون‌های پرچم‌دار اپل قرار است در دو سایز نمایشگر 5.8 و 6.5 اینچی تولید شوند که هر دو مجهز به پنل نمایشگر اولد خواهند بود. علاوه بر این، شایعات روز گذشته بر این ادعا بودند اپل در سال جدید میلادی تصمیم دارد تا همچنان به روند افزایش قیمت آیفون‌ها ادامه دهد.

بر همین اساس، مشخص شده که حداقل یکی از مدل‌های پرچم‌دار آیفون 2018 با برچسب قیمت پایه 1100 دلار عرضه خواهد شد و نسخه گران قیمت آن تا 1400 دلار نیز افزایش خواهد داشت.

در این میان، تمام امید طرفداران محصولات ارزان اپل به عرضه آیفون ارزان قیمت امسال متمرکز بود که قرار است با نمایشگر 6.1 اینچی با پنل ال سی دی تولید شود. اما حالا یک روز پس از افشای شایعات در مورد آیفون 1100 دلاری، مشخص شده که آیفون ارزان قیمت سال 2018 با برچسب قیمت پایه 799 دلار عرضه خواهد شد.

این مسئله به آن معنا است که آیفون 6.1 اینچی اپل، 100 دلار از ارزان قیمت‌ترین آیفون سال 2017 گران‌تر است. گفتنی است که آیفون 8 با قیمت پایه 699 دلار به فروش می‌رسید و حالا به نظر می‌رسد که ارزان قیمت‌ترین آیفون سال 2018 با قیمت برابر با آیفون 8 پلاس عرضه می‌شود.

تا پیش از این، بسیاری از تحلیل گران بر این باور بودند که اپل در سال جدید آیفون 6.1 اینچ خود را به عنوان نسخه دوم آیفون SE و در بازه قیمت برابر با آن عرضه می‌کند. این در حالی است که الان مشخص شده که اپل تصمیم دارد تا به طور کل قیمت همه مدل‌های آیفون را در سال جدید افزایش دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location