سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تونی فادل که به عنوان پدر آیپاد در شرکت اپل شناخته می‌شود به تازگی اعلام کرده که اپل باید اعتیاد به اسمارت فون ها را به چشم تهدیدی بزرگ در نظر بگیرد.

فادل به تازگی با مجله Wired مصاحبه کرده است و اعلام کرده که اپل باید مشکل استفاده ناصحیح از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری را با ارائه درک بیشتر در مورد نحوه استفاده درست از آن‌ها حل کند.

پدر آیپاد در ادامه اعلام کرده که شرکت اپل برای این کار، باید اجازه ردیابی فعالیت‌های کاربران را به خود آن‌ها ارائه دهد تا با درک جزئیات هر چه بیشتر در مورد میزان استفاده از هر دستگاه، کاربران بتوانند میزان استفاده بیش از حد خود از دستگاه‌های دیجیتالی را شناسایی کنند تا در نهایت به سطحی متعادل از استفاده روزمره از دستگاه‌های الکترونیکی برسند.

مؤسس شرکت Nest در ادامه اعلام کرد که کاربران باید قادر به درک صحیح و دقیق از میزان زمان صرف شده خود برای کار با دستگاه‌های دیجیتالی باشند تا در نهایت بتوانند به ایجاد تعادلی صحیح میان زندگی عادی و دیجیتالی خود برسند.

وی در ادامه پیشنهاد داد تا اپل یک مقیاس دیجیتالی دقیق را برای استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی به وجود بیاورد. این مقیاس، همانند دیگر مقیاس‌های فیزیکی انسان، نظیر وزن افراد، تاریخچه فعالیت ورزشی آن‌ها، باید بتواند میزان زمان صرف شده از عمر کاربران برای استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی را ردیابی و ثبت کند.

مدیر سابق بخش آیپاد در شرکت اپل همچنین پیشنهاد داد تا این کمپانی قابلیت‌هایی نظیر حالت شنیداری یا حالت خواندن را در آیفون‌ها و دستگاه‌های دیگر خود ارائه دهد تا کاربران در همه موارد مجبور به استفاده از دستگاه‌های خود نباشند. وی همچنین امیدوار است که در آینده‌ای نزدیک، اپل در آی او اس 12 قابلیت‌هایی ویژه را برای کاهش میزان مصرف کاربران از تلفن‌های هوشمند در نظر بگیرند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location