سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

اپلیکیشن اختصاصی Mail که روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس نصب شده است، دارای قابلیت‌هایی ویژه برای کاربران است تا دسترسی به ایمیل‌ها و موارد مختلف داخل پیام‌ها آسان‌تر شود.

اپلیکیشن Mail اختصاصی آیفون‌ها و آیپدها سازگاری با تمامی سرویس‌های ایمیل را دارد و شما می‌توانید علاوه بر دسترسی به پست الکترونیکی ارائه شده توسط اپل، به سرویس‌های دیگر نظیر جیمیل و آوت لوک نیز متصل شوید. به طور کل این اپلیکیشن به این دلیل در آیفون‌ها و آیپدها تعبیه شده که کاربران برای استفاده از ایمیل‌های مختلف، نیازی به نصب اپلیکیشن‌های گوناگون نداشته باشند و بتوانند با استفاده از یک اپلیکیشن اختصاصی به تمامی پست‌های الکترونیکی خود و این باکس‌های آن دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که اپلیکیشن Mail از لحاظ طراحی و رابط کاربری به طور کامل با سیستم عامل آی او اس سازگار است و می‌تواند بهترین تجربه کاربری را به شما ارائه دهد. به همین دلیل، اپل توصیه می‌کند تا به‌جای نصب اپلیکیشن‌های متفرقه، از این نرم افزار قدرتمند مدیریت پست‌های الکترونیکی استفاده کنید.

نحوه جست و جوی در میان ایمیل‌ها از طریق اپلیکیشن Mail

روش انجام این کار بسیار آسان است و می‌توانید با چند قدم ساده ایمیل مورد نظر خود را پیدا کنید.

  • 1.اپلیکیشن Mail را در آیفون یا آیپد باز کنید
  • 2.در بخش این باکس ایمیل، یک پیام را باز کنید
  • 3.در انتهایی‌ترین نقطه ممکن به سمت بالا یا پایین سوایپ کنید
  • 4.پس از این کار یک باکس جست و جو ظاهر می‌شود که می‌توانید از طریق آن موارد مختلف را در پست الکترونیکی خود جست و جو کنید

شما می‌توانید در این بخش اسامی، آدرس‌های ایمیل، عبارت‌ها، کلمات و تاریخ را جست و جو کنید تا اپلیکیشن Mail به راحتی تمامی موارد مطابق با آن را برای شما آماده کند. پس از لیست شدن جست و جوها میتوانید موارد مختلف را انتخاب کرده و به محتوای آنها دسترسی داشته باشید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location