سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 دو استارت آپ فعال در حوزه امنیت دیجیتال به تازگی اعلام کرده‌اند که موفق به شکست قفل آیفون شده‌اند.

کمپانی Shadowy که نزدیک به دو هفته پیش اعلام کرده بود که توانسته به کدهای داخلی iOS 11 نفوذ کند، حالا ادعا کرده که توان شکست قفل تلفن‌های هوشمند آیفون را دارد و در ازای دریافت مبلغی مشخص، اطلاعات داخلی آیفون‌ها را برای سازمان‌های امنیتی فاش می‌کند.

در این میان بسیاری از نهادهای امنیتی کشورهای مختلف، به ویژه آمریکا خواستار شکست قفل آیفون مجرمین و همچنین دستیابی به اطلاعات آن هستند. همین مسئله باعث شد تا نهادهای دولتی آمریکا برای ارائه روشی کارآمد برای شکستن قفل آیفون‌ها، مبلغ زیادی را به عنوان جایزه تعیین کند.

در این میان کمپانی Grayshift اقدام به ارائه ابزاری برای شکستن قفل آیفون‌ها و آیپدها کرده است. این کمپانی برای فروش این ابزار 15000 دلار هزینه دریافت خواهد کرد. در این میان Grayshift هنوز در مورد روش به کار رفته برای نفوذ به آیفون‌ها توضیحی ارائه نداده است و معلوم نیست که این کمپانی چگونه موفق به نفوذ در آیفون‌ها شده است. با این حال این کمپانی ادعا کرده که به تمامی قفل‌های 4 و 6 رقمه به راحتی نفوذ خواهد کرد.

اما حالا کمپانی‌ یاد شده به لطف ابزارهایی نظیر GrayKey موفق شده‌اند تا قفل آیفون‌ها و آیپدهای مبتنی بر iOS 10 و iOS 11 را بشکانند و به اطلاعات آن دسترسی داشته باشند. این روش در حقیقت روی تمامی دستگاه‌های جدید تولید شده توسط اپل قابل انجام است. بر همین اساس، شرکت‌های تولید کننده ابزارهای نفوذی ادعا کرده‌اند که دستگاه‌های اپل از آیفون 5 اس و آیپد ایر به بعد با استفاده از این روش‌ها آسیب پذیر خواهند بود.

در این میان، اپل به طور رسمی در مورد این مسئله ادعایی نکرده است و هنوز معلوم نیست که این کمپانی قرار است چه روشی برای مقابله با این ابزارها و روش‌های نفوذی به کار گیرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location