سبد خرید خالی‌ست.
تغییر مکان میکروفون آیپد نسل 5 به کنار دوربین همانند آیفون 5
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

بنا بر گزارش های به دست آمده از منبعی ناشناس، تمام سایز های بعدی آیپد اپل تا پایان سال 2013 بعد از رونمایی از آیفون نسل بعدی اپل معرفی خواهد شد و در کنار آن، خبر هایی از تغییر مکان میکروفون آیپد نسل 5 به کنار دوربین حکایت دارند.

جزییات بیشتر این خبر توسط وبلاگ ژاپنی  Macotakara در روز پنچشنبه ، این طور نشان می دهد که زمان رونمایی از آیپد نسل 5 پس از انتشار آیفون 5S اپل وجود خواهد داشت. این منبع تایید کرده که آیفون بعدی اپل حدود ماه های سپتامبر به بازار عرضه می شود. اگر این خبر ها صحت داشته باشد با گذشت یک سال از فروش آیفون 5 ، آیفون 5S وارد چرخه فروش می گردد.

همان طور که اشاره داشتیم محل قرار گیری میکروفون آیپد 9.7 اینچی نسل بعدی در قسمت پشت، در کنار دوربین قرار می گیرد همانند آیفون 5. این گزارش به این نکته نیز اشاره دارد که نمونه های اولیه از آیپد مینی نیز شامل میکروفن در عقب بوده، اما در محصول نهایی که در ماه اکتبر گذشته معرفی شد جای آن با تغییراتی روبرو شد.

do تغییر مکان میکروفون آیپد نسل 5 به کنار دوربین همانند آیفون 5

همچنین خبرها و گزارشات اخیر ادعا کرده اند که طراحی آیپد نسل 5 بسیار به آیپد مینی نزدیک است. از جمله می توان به یک قاب نازک تر با لبه هایی گرد تر اشاره داشت که انتظار می رود این تغییرات باعث شود تا دستگاه نسبت به قبل 25 درصد سبکتر و 15 درصد نازکتر شود.

وبسایت خبری دیجی تایمز نیز اعلام نموده که صفحه لمسی نسل پنجم آیپد از نوع "GF2" است که در آن یک لایه شیشه و دو لایه از فیلم ITO بکار گرفته شده که نسبت به نوع بکار رفته در آیپد 4 حاضر اپل، باریک تر و کارآمدتر است. همچنین به منظور کاهش حجم باتری داخلی دستگاه که در حال حاضر بیشتر وزن ایپد را به خود اختصاص داده این تغییرات به اپل اجازه می دهد تا از یک باتری بهتر با قدرتی بیشتر استفاده کند.

 

 appleinsider

آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location