سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 سیستم احراز هویت بیومتریک اپل که در دو نوع مبتنی بر اثر انگشت و تشخیص چهره ارائه شده است، امنیت بسیار بالایی دارد و در عین سرعت عملکرد بسیار بالایی دارند تا امنیت بالا اخلالی در سرعت کار با دستگاه‌ها ایجاد نکند.

این در حالی است که در برخی از موارد ممکن است نیاز به غیرفعال کردن آن‌ها داشته باشید. احراز هویت بیومتریک ممکن است در زمانی که کاربر هشیاری کامل را برای کار با دستگاه را نداشته باشد، اطلاعات دستگاه را در اختیار افراد دیگر قرار دهد. برای مثال افراد ناشناس می‌توانند انگشت کاربر را به زور یا زمانی که کاربر خواب یا بی‌هوش است روی سنسور تاچ آیدی قرار دهد و به تمامی موارد ارائه شده در آیفون دسترسی داشته باشد.

همین مسئله باعث می‌شود تا برای برخی از موارد امنیتی نیاز به غیرفعال کردن سیستم احراز هویت بیومتریک به صورت موقت داشته باشید.

غیرفعال کردن تاچ آیدی یا فیس آیدی از طریق سیری:

دستیار هوشمند صوتی سیری می‌توانید با یک جمله بسیار ساده سیستم احراز هویت بیومتریک را غیر فعال کند. برای این کار کافی است جمله Whose iPhone is this? را به سیری بگویید تا ضمن نشان دادن نام و عکس صاحب اصلی دستگاه، فیس آیدی یا تاچ آیدی آن غیر فعال شود.

پس از غیر فعال کردن فیس آیدی و تاچ آیدی، دستگاه تنها از طریق وارد کردن رمز عبور قابل استفاده خواهد بود و نمی‌توان با استفاده از سیستم احراز هویت و به صورت معمول آن را باز کرد.

نکته مهم:

برای انجام این کار در آیپدهای نیز باید از جمله Whose iPhone is this? استفاده کنید و جمله مشابه با کلمه iPad به دلایلی نامعلوم کار نمی‌کند. اپل هنوز نیز برای غیر فعال کردن سیستم احراز هویت بیومتریک ارائه شده در آیپدها با استفاده از جمله Whose iPad is this? تمهیداتی در نظر نگرفته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location