سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اپل روز گذشته سندی جدید در مورد پشتیبانی از دستگاه‌های مختلف را منتشر کرده است که طی آن اعلام کرده که تا تاریخ بیست و پنجم می، معادل 4 خرداد 1397 پشتیبانی از نسل اول اپل تی وی و کامپیوترهای مبتنی بر ویندوز اکس پی و ویستا قطع خواهد شد.

بر همین اساس، در صورت اعمال محدودیت‌های یاد شده، کاربران دستگاه‌ها فوق دیگر توان اتصال به آیتیونز استور را نخواهند داشت و باید برای دریافت محتوای دیجیتالی جدید دستگاه خود را ارتقا دهند.

اپل این سند را به طور رسمی و از طریق ایمیل برای کاربران این محصولات ارسال کرده است و از آن‌ها درخواست کرده که تا تاریخ تعیین شده دستگاه‌های خود را تغییر دهند.

شرکت اپل اعلام کرده که محدودیت یاد شده به دلیل مسائل امنیتی برای دستگاه‌های قدیمی اعمال شده است و در عین حال محصولات جدیدتر نظیر اپل تی وی نسل دوم و کامپیوترهای ویندوزی مبتنی بر ویندوز 8 به بعد مشکلی از لحاظ پشتیبانی نخواهند داشت.

نسل اول ست آپ باکس اپل تی وی در سال 2007 معرفی شد و حالا پس از گذشت یازده سال، اپل پشتیبانی از آن را قطع کرده است. این در حالی است که اپل در جریان رویداد دوازدهم سپتامبر سال گذشته میلادی، از نسخه 4k نسل چهارم اپل تی وی رونمایی کرد که پشتیبانی بهتری از تصاویر HDR دارد.

علاوه بر این، دستگاه‌های ویندوزی قدیمی که از نسخه XP و Vista استفاده می‌کنند از همین حالا توان ارتقا به نسخه 12 آیتیونز را ندارند و این نسخه از نرم افزار اختصاصی اپل باید روی ویندوز 7 به بعد اجرا شود.

اپل تصمیم دارد تا با اجبار کاربران به تهیه محصولات جدیدتر، امنیت و کیفیت کاربری استفاده از محصولات دیجیتالی خود را افزایش دهد علاوه بر این، اپل تا به امروز به کاربران نشان داده که پشتیبانی طولانی مدتی از محصولات مختلف خود ارائه می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location