سبد خرید خالی‌ست.
آمار نه چندان دقیق از حضور توسعه دهنگان در WWDC 2013
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

Adam Swiden - برنامه نویس i OS- به تازگی آماری احتمالی از تعداد افراد شرکت کننده در کنفرانس WWDC 2013 که در قالب یک نظر سنجی  بدست آورده است را در تصویر زیر به نمایش گذاشته . با استناد به تنایج نظر سنجی ، از شش قاره موجود در جهان به جز قاره قطب جنوب ، برنامه نویسان 5 قاره دیگر قصد شرکت در کنفرانس 2013 WWDC را در برنامه کاری خود دارند.

همان طور که در تصویری زیر می بینیند از تمام گوشه و کنار جهان برنامه نویسان زیادی قصد شرکت در این رویداد مهم را دارند. بیشتر شرکت کنندگان در آمریکای شمالی و اروپا متمرکز شده اند در حالی که آسیا درصد کمی از شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است. همچنین در قاره آفریقا هم تنها یک برنامه نویس قصد شرکت در این رویداد بزرگ را دارد.

1x1.trans آمار نه چندان دقیق از حضور توسعه دهنگان در WWDC 20131x1.trans آمار نه چندان دقیق از حضور توسعه دهنگان در WWDC 2013

Screen-Shot-2013-05-17-at-5.57.30-PM آمار نه چندان دقیق از حضور توسعه دهنگان در WWDC 2013


همان طور که در خبر ها شنیده اید، محل برگزاری کنفرانس WWDC 2013 سان فرانسیسکو  می باشد. این کنفرانس در تاریخ 10 تا 14 ژوئن  (20 تا 24 خردادماه) به مدت پنج روز در شهر Moscone برگزار می گردد.

طبق آمار گرفته شده توسط  Swiden ، جمعا حدود 5,000 برنامه نویس خواستار شرکت در کنفرانس امسال را دارند . متاسفانه در این بررسی اثری از برنامه نویسان چینی نیست . البته احتمال حضور آن ها نیز وجود خواهد داشت.

همان طور که در خبر ها اخیر مطلع شده اید، بلیت های مربوط به کنفرانس امسال WWDC در کمال ناباوری تنها در عرض دو دقیقه به فروش رسید که این امر باعث نارضایتی بسیاری از برنامه نویسان گردیده و آن ها خواستار بهبود در سیستم خرید بلیط از طرف اپل شده اند تا شاید بتوانند شانس دوباره برای شرکت در این کنفرانس جهانی را بدست آوردند. همچنین خبر های زیادی از اقدام اپل برای معرفی iOS 7 در این کنفرانس شنیده می شود.

نظر خود را درباره ی این رویداد بزرگ با دیگران به اشتراک به گذارید.

 

source : cultofmac

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location