سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

بر اساس پیش بینی‌های جدید اپل قرار است پایان سال جاری میلادی 3 تلفن هوشمند از سری آیفون‌ها را به دنیا عرضه کند. در این میان، تمامی توجه‌ها به سمت نوع نمایشگر و همچنین وجود قابلیت فیس آیدی در آن‌ها متمرکز شده است.

این در حالی است که یکی از تحلیلگران محصولات آیفون ادعا کرده که اپل شاید در سال جاری یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های سری محصولات آیپد پرو را به آیفون‌ها بیاورد. شایعات تا پیش از این تائید کرده‌اند که اپل دیگر تلفن‌های هوشمند کوچک‌تر از 5.8 اینچ را تولید نمی‌کند و از این پس این شرکت روی تولید دستگاه‌های بزرگ‌تر و اصطلاحاً فبلت‌ها متمرکز شده است.

همین مسئله باعث شده تا تحلیلگر وب سایت fool.com ادعاهایی را در مورد تلاش کوپرتینویی‌ها برای ارائه قابلیت‌های مهم و مشخص آیپد پرو در آیفون‌ها را مطرح کند.

قابلیت‌هایی نظیر پشتیبانی از قلم استایلوس اختصاصی همانند اپل پنسل و همچنین امکان درگ اند دراپ موارد مختلف با کاربردهای گسترده‌تر از جمله مواردی است که تلفن‌های هوشمند جدید اپل ممکن است توانایی اجرای آن‌ها را داشته باشد.

علاوه بر این قابلیت‌ها، آیفون‌های جدید ممکن است بتوانند امکان اجرای هم‌زمان دو اپلیکیشن را به صورت Split Screen را داشته باشند. بر همین اساس ممکن است کاربران آیفون‌های آینده بتوانند قادر به انجام بسیاری از کارهای آیپد پرو باشند.

در حقیقت اپل تصمیم دارد تا با تولید فبلت ها، از محبوبیت قابل توجه آیفون‌ها استفاده کند و در عین حال تجربه کاربرهایتجاری سازی شده در آیپدها را به صورت ساده شده به کاربران ارائه دهد.

با این حال هنوز معلوم نیست که آیا اپل به عنوان توسعه دهنده اصلی آیفون تصمیم به توسعه چنین قابلیت‌هایی را در نسل آیفون‌های 2018 دارد یا خیر با این حال باید منتظر بود و دید که فبلت های اپل با چه خصوصیاتی عرضه می‌شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location