سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس بنیاد KGI در گزارش جدید خود اطلاعاتی در مورد تلفن هوشمند جدید اپل و مشخصاً آیفون 9 ارائه داده است.

وی در پیش بینی‌های جدید خود اعلام کرده که آیفون 6.1 اینچی که قرار است در سال جاری میلادی به دنیا معرفی شود، در حقیقت جایگزینی برای آیفون 8 خواهد بود و از لحاظ قیمت نیز در رده آیفون 7 و آیفون 8 قرار خواهد داشت.

کو در پیش بینی‌های قبلی خود ادعا کرده بود که اپل در سال جدید میلادی سه تلفن هوشمند آیفون را به دنیا معرفی خواهد کرد که در میان آن‌ها یک تلفن هوشمند 6.1 اینچی با پنل LCD و دو تلفن هوشمند با سایزهای 5.8 و 6.5 با پنل اولد عرضه خواهند شد. پیش بینی‌های کو تاکنون باعث حدس و گمان‌های بسیاری شده است. باوجود این که این تحلیل گر سرشناس تا به امروز در مورد تلفن هوشمندی با عنوان «آیفون 9» سخن به میان نیاورده است. برخی از افراد بر این باور هستند که آیفون 6.1 اینچی که با پنل ال سی دی ساخته خواهد شد مشخصاً با نام آیفون 9 تولید شود.

علاوه بر این، برخی از شایعات بر این باور هستند که آیفون 5.8 سال 2018 که با نمایشگر اولد تولید می‌شود، در حقیقت جایگزینی برای آیفون SE خواهد بود. این در حالی است که تا پیش از این برخی از افراد بر این باور بودند که آیفون 6.1 اینچی به عنوان نسخه دوم آیفون میان رده معرفی خواهد شد.

حدس و گمان‌ها در مورد آیفون 9 در حالی مطرح شده است که بسیاری از تحلیل گران ادعا می‌کنند که اپل در سال جدید میلادی تصمیم دارد تا روند سال 2017 را برای خط تولید آیفون‌ها ادامه دهد و از این پس با حذف خط تولید آیفون SE و همچنین آیفون 8 پلاس، تحولی ویژه را در آیفون‌ها ایجاد کند.

بر همین اساس پیش بینی‌ها ادعا می‌کند که اپل در سال جدید سه آیفون خود را به این صورت معرفی خواهد کرد:

1.آیفون 5.8 اینچی با نمایشگر اولد: به عنوان نسل جدید آیفون ایکس، که با نام آیفون یازده، یا iPhone XI رونمایی می‌شود
2.آیفون 6.1 اینچی با نمایشگر LCD: به عنوان نسل جدید آیفون 8، که با نام آیفون 9 یا iPhone 9 به بازار میاید
3.آیفون 6.5 اینچی با نمایشگر اولد: به عنوان نسخه جدید آیفون ایکس با سایز پلاس، که با نام آیفون 11 پلاس یا iPhone XI Plus به دنیا معرفی می‌شود.

بررسی آیفون 9

برای مشاهده اخبار مربوط به بررسی آیفون 9 به لینک زیر مراجعه کنید.

بررسی آیفون 9

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location