سبد خرید خالی‌ست.
steve-jobs

همانطور که می‌دانید، استیو جابز به عنوان موسس و بنیانگذار کمپانی اپل است و همواره از ایشان به عنوان یک شخصیت موثر در دنیای تکنولوژی یاد می‌شود. استیو در دوران زندگی خود، جملات بسیار زیبایی را بر زبان آورده که می‌توان آنها را با طلا نوشت و قاب کرد. در این مطلب قصد داریم 7 نقل قول مشهور موسس کمپانی اپل را با شما در میان بگذاریم که ممکن است خواندن آنها، باعث تغییر در نگرش و شیوه تفکر شما شود. با اپل اِن آي سی همراه باشید. 

به نظرم اگر شخصی یک کار خوب انجام می‌دهد که نتیجه مثبتی را به همراه دارد، باید تلاش کند تا کارهای خوب دیگری را نیز در ادامه راه خود انجام دهد و تنها به آثار عمل اول خود اکتفا نکند. همواره به دنبال یک چیز بهتر باشید.

به نقل از استیو جابز

همواره جرأت و اشتیاق دنبال کردن خواسته‌های قلبی و کشفیات خود را داشته باشید. آنها اغلب می‌دانند که شما چه چیزی را دوست دارید.

به نقل از استیو جابز

در برخی از مواقع، اتفاقات زندگی مانند یک آجر به سر شما برخورد می‌کند. ایمان خود را هرگز از دست ندهید.

به نقل از استیو جابز

شما با نگاه به آینده، نمی‌توانید نقاط را به یکدیگر متصل کنید. بلکه ناه به گذشته باعث رخ دادن چنین اتفاقی می‌شود. پس شما باید به این موضوع اعتماد داشته باشید که اتصال نقاط از گذشته تا به حال، روی آینده شما تأثیر مثبت می‌گذارد. شما باید به تقدیر، زندگی و جرأت‌های خود اعتماد کنید. این موضوع هیچ‌وقت باعث سقوط من نشد، بلکه سبب شد تا تغییرات بسیار زیادی در زندگی من رخ دهد.

به نقل از استیو جابز

خلاقیت همان ایجاد ارتباط میان اشیاء است. زمانی که شما از افراد خلاق سوال می‌کنید که چگونه چنین کاری را انجام داده‌اند، کمی احساس گناه می‌کنند. چرا که آنها چنین کاری را واقعا انجام نداده‌اند و تنها یک چیزی دیده‌اند. اما بعد از مدتی، چنین چیزی برای آنها آشکار می‌شود. به همین دلیل است که آنها قادر هستند تا میان چیزهایی که به ذهن‌شان رسیده ارتباط ایجاد نموده و و از ترکیب آنها، چیزهای جدید به وجود آورند.

به نقل از استیو جابز

زمان شما محدود است. پس سعی نکنید جای شخص دیگری زندگی کنید. اجازه ندهید تا صدای دیگران، ندای درونی شما را از بین ببرد. به عنوان مهم‌ترین چیز باید بگویم که همواره به دنبای ندای قلب خود بروید.

به نقل از استیو جابز

شغل شما، نقش مهمی در زندگی‌تان ایفا می‌کند و تنها راه رضایت داشتن از زندگی، انجام کارهایی است که به آنها ایمان دارید. تنها راه انجام کارهای فوق‌العاده، علاقه به کارهایی است که انجام می‌دهید. اگر چنین کاری را هنوز پیدا نکرده اید، به جستجوی خود ادامه دهید. پس یک جا ساکن نمانید.

به نقل از استیو جابز

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location