سبد خرید خالی‌ست.
جایزه ی اپل برای 50میلیاردمین دانلود کننده (هنوز هم فرصت باقیست)
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

شرکت اپل اعلام کرده تا به امروز، نزدیک به 50 میلیارد برنامه ios توسط کاربران در سراسر جهان دانلود شده است.

بنابراین این شرکت می خواهد برای تشکر از کاربران خود و از فردی که 50 میلیاردمین نرم افزار را دانلود کند کارت هدیه ای به ارزش  10،000 دلار برای خرید از فروشگاه اپل ، و به 50  نفر بعدی نیز کارت هدیه ای به ارزش 500 دلار جایزه دهد .

do جایزه ی اپل برای 50میلیاردمین دانلود کننده (هنوز هم فرصت باقیست)

این کارت هدیه به اعتبار این برنده خوش شانس اضافه می شود تا هر برنامه ای که دوست دارد را بتواند از فروشگاه اپل خریداری کند

این خبر بی شک بسیاری از کاربران دستگاهای اپلی را ، ترغیب به افزایش دانلود از فروشگاه این کمپانی خواهد کرد.

برای دیدن شمارنده اپل تا رسیدن به مرز 50 میلیارد ، به این لینک در سایت اپل مراجعه کنید.

 

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

5 کامنت

خوش به حال آخرین نفر ...

  Attachments
  1. Arman 512™ - مدیر انجمن

دوستان دقت کنند که این مسابقه برای ایرانی ها بسته است. به این دلیل که طبق قوانین، فردی برنده هست که اکانت او برای کشور محل اقامتش ساخته شده باشه!! برای ایرانی ها که اکثرا اکانت آمریکایی دارن شرکت در این مسابقه نا ممکنه! به جمله زیر از سایت رسمی...

دوستان دقت کنند که این مسابقه برای ایرانی ها بسته است. به این دلیل که طبق قوانین، فردی برنده هست که اکانت او برای کشور محل اقامتش ساخته شده باشه!! برای ایرانی ها که اکثرا اکانت آمریکایی دارن شرکت در این مسابقه نا ممکنه! به جمله زیر از سایت رسمی اپل توجه کنید:
Eligibility. The 50 Billion Apps Countdown Promotion (the “Promotion”) is open only to entrants who are 13 years of age or older at the time of entry, and located in a participating App Store country, please see App Store front page in your country for details.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. حامد - مدیر انجمن

من موندم اپل از چه سرورهایی واسه سایتش استفاده می کنه که با این همه درخواست و بازدید نمی خوابه سایتش و جالب اینجاست که رنک اپل در دنیا ۳۹ است یعنی ۳۹ مین سایت پربازدید دنیا که برای شرکتی که تخصصی بر وری یک نوع محصول خاص فعالیت می کنه و بازدید...

من موندم اپل از چه سرورهایی واسه سایتش استفاده می کنه که با این همه درخواست و بازدید نمی خوابه سایتش و جالب اینجاست که رنک اپل در دنیا ۳۹ است یعنی ۳۹ مین سایت پربازدید دنیا که برای شرکتی که تخصصی بر وری یک نوع محصول خاص فعالیت می کنه و بازدید کنندگانش یک گروه خاص هستند این فوق العاده و بی نظیر هست .

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. کارشناس فروش

لینک صفحه شمارنده اپل
http://www.apple.com/itunes/50-billion-app-countdown/

  Attachments
  1. javad

دوستان می توانید برید اینجا تا شمارنده ای که اپل در سایت خودش راه اندازی کردن را ببینید.تا الان 49 میلیون و 305 هزار تا اپ و... دانلود شده است.

  Attachments
  1. سيد علي
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location