سبد خرید خالی‌ست.
عملکرد بهتر صفحه نمایش iPhone 5 نسبت به سامسونگ Galaxy S4
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بعد از رونمایی و عرضه گوشی هوشمند جدید سامسونگ Galaxy S4، نوبت به تست آن با دیگر رقبا برای دیدن دوام و جنس بده فرا رسیده است. مثل همیشه یکی از عضو های ثابت این آزمون های شکنجه iPhone 5 می باشد. در تست صورت گرفته بین iPhone 5 و Galaxy S4 محصول بی نظیر اپل iPhone 5 ، بار دیگر پیروز از میدان مبارزه به بیرون می آمد. در تست سقوط که از چندین ارتفاع مختلف صورت می گیرد در کمال تعجب مقداری از صفحه نمایش سامسونگ Galaxy S4 ، می شکند در حالی که از فناوری جدیدی برخوردار می باشد. با این حال آیفون 5 تنها به خاطر جنس بدنه آلومینیومی خود، تنها اطراف آن ضربه های کوچکی می بیند، اما صفحه نمایش آن با شکستن روبرو نمی گردد ، که دوام و مقاومت صفحه نمایش به کار برده شده در iPhone 5 تداعی می کند.

تخمین می زنند که از هر پنج آمریکایی یکی از آن ها مدل جدید سامسونگ را خریداری می کنند. همچنین آمار نشان می دهند که حدود یک سوم صاحبان گوشی های هوشمند در طی یکسال اول از خرید گوشی هوشمند، دستگاه آن ها شکسته می شود.

بعد از مشاهده این صحنه و بنا بر بررسی و ارزیابی های صورت گرفته iPhone 5 با امتیاز 5 کمترین ریسک در شکستن را به خود اختصاص داد 
اما Galaxy S4 سامسونگ با کسب امتیاز 7، ریسک بیشتری در شکسته شدن صفحه نمایش آن وجود دارد. در زیر علاوه بر این دو رقیب، نسخه قبلی سامسونگ یعنی Galaxy S3 را نیز می توانید ببینید که از صفحه نمایش بهتری نسبت به Galaxy S4 برخوردار است.

حال باید ببینیم اپل از چه تکنولوژی و فناوری جدید تری در صفحه نمایش آیفون نسل بعد استفاده خواهد کرد تا بتواند بار دیگر در بین دیگر رقبا در رتبه نخست قرار گیرد.

dgrkget15w5ol9p12c عملکرد بهتر صفحه نمایش iPhone 5 نسبت به سامسونگ Galaxy S4

 

source :  appleinsider

 

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location