سبد خرید خالی‌ست.
بهترین عملکرد سیستم عامل ویندوز را با MacBook Pro اپل تجربه کنید!
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

اگر شما در حال حاضر در جستجوی خرید یک کامپیوتر جدید هستید، توصیه من به شما MacBook Pro اپل می باشد. منظور من در مورد مقایسه OS X نسبت به ویندوز نیست. حتی اگر کامپیوتر شما سیستم عامل ویندوز بر روی آن نصب می باشدفکر می کنم برای اجرای و عملکرد بهتر ویندوز به لپتاپ اپل احتیاج پیدا خواهید کرد.

آیا بر روی 13 MacBook Pro اینچ اپل سیستم عامل ویندوز بهترین عملکرد را به نمایش می گذارد؟پاسخ این سوال را یک شرکت خدمات کامپیوتری بدست آورده است. درادامه با ما همراه  باشید تا پاسخ سوال را بگیرید.

شرکت خدمات کامپیوتری Soluto ، به مدت سه ماه (ژانویه تا آوریل) ، به منظور تعیین بهترین عملکرد نوک بوک برای اجرای سیستم عامل مایکروسافت ، مطالعات خود را بر روی 150،000 رایانه مختلف انجام داد و گزارش جالب توجهی در این باره منتشر کرد. طبق بررسی های صورت گرفته لپتاپ MacBook Pro 13 اینچ اپل به عنوان بهترین لپ تاپ برای اجرای سیستم عامل ویندوز به شمار آمده و همچنین برای این سیستم عامل نیز به خوبی بهینه سازی و به رسمیت شناخته شده است.

حدود 89 درصد از لپتاب ها ویندوز 7 و بیش از 10 درصد ویندوز 8 را شامل می شدند. شما در زیر می توانید یک لیست از 10 رایانه شخصی قابل حمل و قابل اطمینان که سیستم عامل ویندوز توانسته بهترین عملکرد را بر روی آن  ها داشته باشد، را ببینید.

macbook-pro-best-performing-top-ten-small بهترین عملکرد سیستم عامل ویندوز را با MacBook Pro اپل تجربه کنید!

با وجود مشکلاتی مانند بوت کمپ ها برای نصب ویندور بر روی  MacBook Pro اپل، این مدل توانسته بعد از Dell ، Acer و Lenovo ، در رتبه نخست قرار گیرد. جالب است که در این لیست خبری از برند های دیگری چون HP ، sony ، ASUS و Samsung نیست. همچنین در لیست ارائه شده لپتاپ های Dell توانسته اند بیشترین سهم را در میان دیگر برندها کسب نمایند. اما نتوانسته اند مک بوک اپل را شکست بدهند.

 

source :  cnet   zdnet

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

البته رتبه ۱ ماله 13 macbook pro معمولیه نه retina

  Attachments
  1. Rouzbeh
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location