سبد خرید خالی‌ست.
سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها از اندروید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل با وجود اینکه سهم قابل توجهي از بازار گوشی های هوشمند را در جهان در اختیار خود دارد اما امکان تضعیف آن نیز وجود دارد. بنا بر نظرسنجی صورت گرفته توسط شرکت يانكى،شركت اپل آینده اميدواركننده ای در انتظار خواهد داشت. در يك مطالعه انجام شده از 16000 کاربر گوشی های هوشمند در ايالات متحده، حدود 91 درصد از صاحبان آیفون قصد خرید آیفون جدید را در برنامه کار خود قرارداده اند.در حالی که 76 درصد از اندرویدی ها قصد بروز رسانی اسمارت فون خود را دارند. علاوه بر این حدود سه چهارم دارندگان گوشی های اندروید هم قصد جدایی از اندروید و رفتن به سمت آیفون را در برنامه ی خود دارند.

گروه يانكى معتقد است که این وفاداری مشتری های اپل باور نکردنی است و همین باعث می شود که شرکت اپل را در سوق دادن به سوی سود بیشتر در سهم بازار یاری کند. اين شركت پيش بينى مى كند كه اگر اعداد و ارقام وفاداری خود را نگه دارند، اپل به زودی از اندروید در سهم بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده در سال 2015 پيشی خواهد گرفت.

applemarketshare سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها از اندروید

به طور خلاصه، تنها نه درصد از صاحبان اپل برای خرید گوشی هوشمند بعدی خود به دیگر گزینه های موجود بر روی میز نگاه می کنند در حالی که 24 درصد از صاحبان اندروید قصد جدایی از این پلت فرم  و هجده درصد از صاحبان این پلت فرم قصد رفتن به سمت اپل را دارند.

 

Yankee-Group-Android-vs-Apple-loyalty-002 سال 2015:پیشی گرفتن آیفون در سهم بازار پلت فرم ها از اندروید

طی بررسی و پژوهش های آماری UBS، از سپتامبر 2012 نشان می دهد که نزدیک به نه نفر از هر ده نفر از صاحبان آیفون هرگز به سمت خرید دیگر نام های تجاری گوشی های هوشمند نخواهند رفت.

آیفون به طور سنتی نشان وفاداری از یک پلت فرم قوی است و تیم کوک توانسته در این سال ها عهده دار این وظیفه بزرگ باشد. اگر پیش بینی های صورت گرفته درست از آب در آید در آینده نه چندان دور شاهد رویداد های بزرگی از طرف شرکت اپل برای کاربران گوشی های هوشمند خواهیم بود.

source : macrumors  idownloadblog

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location