سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونمایی کند؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

همان طور که در خبر ها شنیده اید آوازه وجود آیفونی ارزان تر در کنار آیفون نسل بعد (آیفون 5S) پیچیده شده است. ولی واقعا نمی توان گفت که اپل تصمیم به انتشار آن خواهد گرفت یا نه؟ حتما خبر هایی در این باره در WWDC 2013  منتشر خواهد شد.

  China Times گزارش می دهد:

ظاهراً يك تحليلگر از سیتی گروپ اوراق بهادار درباره انتشار دو آیفون از طرف اپل چنین می گوید: در امسال حتما اپل از دو مدل آیفون رونمایی خواهد کرد و توجه داشته باشید که آیفون 5S و آیفون ارزان تر از اوایل ماه سپتامبر در دسترس  قرار خواهد گرفت.

همچنین بنا بر گزارش جدید بدست آمده توسط  China Mobile (بزرگترین حامل تلفن همراه جهان)، گفته شده که  نسخه TD-SCDMA از آیفون 5S و آیفون ارزان تر در اواخر ماه سپتامبر و یا اوایل ماه اکتبر معرفی خواهند شدو همچنین آیپد نسل 5 و آیپد مینی نسل 2 هم در ماه های سپتامبر یا اکتبر معرفی می شوند. در این میان شایعاتی در مورد رنگ بندی آیفون نیز وجود دارد که گویا ایفون ارزان قیمت دارای 5 رنگ بندی و ایفون 5S با یک رنگ بندی بیشتر نسبت به آیفون 5 حاضر معرفی خواهند شد.

image_1366960009743 آیا اپل می خواهد،از دو مدل آیفون در سال 2013 رونمایی کند؟

وجود چنین خبر هایی آدمی را مطمئن می کند که حتما اپل از آیفون ارزان تر و سخت افزاری جدید رونمایی خواهد کرد. همچنین با شروع کنفرانس WWDC 2013  خبرهای بیشتری را در این باره خواهیم شنید. با این حال برای اطمینان بیشتر باید منتظر خبر هایی در این باره از طرف خود اپل باشیم.

آیا اپل آیفونی ارزان تر که قیمت آن نصف قیمت آیفون حاضر است،به بیرون عرضه می کند؟

شما درباره ی این موضوع چه فکر می کنید؟

 

SOURCE : jailbreak

آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location